Кафедра банківської справи

ОНІЩЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
s.onishchenko@knute.edu.ua

кандидат економічних наук,
старший викладач кафедри банківської справи

Orcid

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ: банківське кредитування, банківський менеджмент, банківський маркетинг, управління персоналом.

ДИСЦИПЛІНИ: «Банківський менеджмент», «Банківський маркетинг», «Діджитал-маркетинг фінансових послуг».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ:

• кандидат економічних наук, 08.06.02 «Підприємництво, менеджмент та маркетинг», тема дисертації: "Продуктова політика комерційного банку", 2001 р.;
  • магістр бізнес-адміністрування «Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ)», тема дисертації: «Формування ефективних менеджерських команд», 2004;
  • спеціаліст з маркетингу (диплом з відзнакою) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського, 1997 р.;
  • спеціаліст з систем керування літальними апаратами та комплексами (диплом з відзнакою) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ім. Ігоря Сікорського, 1998 р.;

ДОСВІД РОБОТИ:

• старший викладач кафедри банківської справи Державного торговельно-економічного університету МОН України, з 2024 р. до цього часу;
  • кредитування та залучення корпоративних клієнтів в АТ «СЕНС Банк» (за сумісництвом), з 2023р. до цього часу;
  • кредитування та залучення корпоративних клієнтів в АТ «Райффайзен Банк Аваль» та в АТ «ТАСкомбанк», з 2007 р. до 2023 рр.;
  • управління персоналом, розвиток мережі відділень банку в АТ «Райффайзен Банк Аваль» та в АППБ «Аваль», 2001 – 2007 рр.
  • аспірант Тернопільської академії народного господарства, 1998 – 2001 рр.
  • маркетинг та залучення корпоративних клієнтів в АК АПБ «Україна», 1997 – 2001 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ:

у наукових фахових виданнях:

1. Оніщенко С.В. Методика оцінки регіональних ринків та її використання в банківській діяльності // Банківська справа. – 2000. - № 1. – с.35-39.
  2. Оніщенко С.В. Визначення ефективності надання банківських послуг // Соціально-економічні дослідження в перехідний період. Банківська і фінансово-кредитні системи та їх роль у сцчасних умовах: Щорічник наук.пр. – Львів. Інститут регіональних досліджень НАН «України, 2000. – Вип. XVII. – c.192 – 212.
  3. Оніщенко С.В. Особливості розробки нових банківських продуктів // Банківська справа. - № 3. – с.24-27; № 4. – с.42 – 45.
  4. Оніщенко С.В. Інтеграція фінансового сектора економіки України в європейську та світову економіки та її вплив на розвиток банківської конкуренції // Вісник Тернопільської академії народного господарства. – 2000. - № 15. – с.175 – 183.
  5. Оніщенко С.В. Складові конкурентоспроможності банківського продукту // Маркетинг в Україні. – 2000. - № 4. – с. 83 – 86
  6. Оніщенко С.В. Банківський продукт та продуктова політика комерційного банку // Соціально-економічні дослідження в перехідний період. Податкова та фінансово-кредитна політика держави і механізми її реалізації в регіонах України. Щорічник наук.пр. – Львів: Інститут регіональних досліджень НАН «України, 2001. – Вип. ХХIV. – c. 505 – 511/
  7. Оніщенко С.В. Використання нетрадиційних шляхів продажу банківських продуктів. – Львів: Інститут регіональних досліджень НАН України, 1999. – 7с.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

• Курс для молодих підприємців «Гра в довгу», спільний проект бізнес-школи Українського католицього Університету та Промприлад-Іновація, 2023 р.
  • «Розвиток лідерських навичок для менеджерів», модульна програма Києво-Могилянської бізнес-школи для керівників АТ «Райффайзен Банк Аваль», 2006 р.

ХОБІ: подорожі, активний відпочинок/

01.08.2024