Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ПОЗНІХІРЕНКО ЮЛІЯ ІВАНІВНА

кандидат філологічних наук,
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: y.poznikhirenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

соціологічні та лінгвокультурологічні аспекти англомовного та україномовного простору, сучасні тенденції викладання англійської мови за професійним спрямуванням

ДИСЦИПЛІНИ

"Іноземна мова за професійним спрямуванням", "Іноземна мова спеціальності"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри, 2021 р.

• кандидат філологічних наук, 10.02.17 «порівняльно-історичне і типологічне мовознавство», тема дисертації: «Мотиваційна база ергонімів як знаків соціокультурного простору України й англомовних країн (на матеріалі назв закладів харчування).», 2018 p.

ДОСВІД РОБОТИ

• асистент кафедри загального мовознавства і германістики Національного педагогічного університету  імені М.П. Драгоманова, м. Київ, 2011-2015

• викладач кафедри загального мовознавства і германістики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ, 2015- 2016

• старший викладач кафедри загального мовознавства і германістики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ. 2016-2018

• доцент кафедри германських мов Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, м. Київ, 2018-2024

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету, 2024 - до цього часу.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• BRITISH COUNCIL Course introduced the core skills and explored tools and approaches for teaching and assessing these skills in the classroom. (м. Лондон, Великобританія), тема: “ TEACHING AND ASSESSING CORE SKILLS ”, дата видачі: 25.07.23 – 25.07.23р., кількість навчальних кредитів (годин): 100 годин.

• DUBLIN CITY UNIVERSITY Сourse is designed to help educators critically reflect on the impact of digital transformation and develop strategic institutional responses (м. Дублін, Ірландія), тема: “ INSIDE DIGITAL HIGHER EDUCATION: SELF-ASSESSMENT GUIDE FOR EDUCATORS ”, дата видачі: 20.03.23 – 20.04.23р., кількість навчальних кредитів (годин): 80 годин.

• Міжнародний проект  Куявського університеті у м. Влоцлавеку (Ресубліка Польща), тема: “ Філологічна освіта як складова частина системи освіти України та країн ЄС”, дата видачі: 25 березня - 5 квітня 2019 р. за фахом ”Філологічні науки:  (180) годин.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

викладач англійської мови, як другої іноземної, міжнародної організації  NOAH Academy

23.09.2024