logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
img

Команда

Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні за підтримки USAID

ТЕТЯНА ТКАЧЕНКО

Керівник науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні» в межах грантового проєкту 

«Стратегічна дорожня карта: «Відновлення малого та середнього бізнесу у секторі туризму та гостинності в 2023–2033 роках»» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID, Програми «Конкурентоспроможна економіка України».

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій ДТЕУ, заслужений економіст України.

Тема дисертації «Управління суб’єктами туристичного бізнесу в умовах сталого розвитку», автор книги «Сталий розвиток туризму: теорія, методологія, реалії бізнесу», співавтор 25 книг та біля 200 наукових публікацій за результатами фундаментальних і прикладних досліджень з тематики управління суб’єктами туристичної діяльності за принципами сталого розвитку, економіки сектору туризму на різних ієрархічних рівнях, нормативного забезпечення системи управління якістю в сфері туризму. Брала участь у НДР «Впровадження мультимедійних продуктів у сфері наукових послуг за напрямами «HoReCa», «Рітейл» і «Харчові виробництва» за підтримки USAID (2024) та ін.

Відповідальна за загальне наукове керівництво, аналітичні висновки економічних втрат сектору туризму України від повномасштабної військової агресії рф загалом та в розрізі окремих видів економічної діяльності, визначення напрямків реставрації та реконструкції туристичних об’єктів України у повоєнний період, розроблення концепції стратегічної дорожньої карти відновлення малого та середнього бізнесу у секторі туризму в 2023–2033 роках.

НАДІЯ ВЕДМІДЬ

Провідний науковий співробітник науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні».

Доктор економічних наук, професор, декан факультету технологій та бізнесу.

Тема дисертації «Сервісне управління підприємств курортно-рекреаційної сфери», автор книги «Санаторно-курортний комплекс: сервісне управління», автор біля 20 наукових публікацій у журналах БД "Scopus" та "WoS" з тематики фундаментальних та прикладних досліджень у сфері туризму та гостинності, теорії сервісного управління  підприємств курортно-рекреаційної сфери. Брала участь у НДР «Впровадження мультимедійних продуктів у сфері наукових послуг за напрямами «HoReCa», «Рітейл» і «Харчові виробництва» за підтримки USAID (2024) та ін.

Відповідальна за аналітичні висновки економічних втрат закладів сфери гостинності та ресторанного бізнесу сектору туризму України від повномасштабної військової агресії рф, обґрунтування ннапрямків відбудови туристичного сектору України у повоєнний період.

ОЛЕКСАНДР ГЛАДКИЙ

Старший науковий співробітник науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні».

Доктор географічних наук, професор, професор кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій, академік Національної академії наук Вищої освіти України, 

Тема дисертації «Суспільно-географічне дослідження промислових агломерацій України: теорія, методи, практика», співавтор 35 книг, понад 300 наукових статей, у т.ч. понад 20 наукових публікацій у журналах БД «Scopus» та «WoS» з тематики міжнародного туризму, міського туризму та туризму здоров’я, рекреалогії та курортної справи, географії міст та агломерацій. Брав участь у НДР «Інформаційне забезпечення цифровізації маршрутів активного туризму в м. Києві» (2024) та ін.

Відповідальний за підготовку аналітичних висновків економічних втрат сектору туризму України від повномасштабної військової агресії рф в розрізі наступних видів економічної діяльності: пасажирського транспорту, закладів туризму та дозвілля, визначення напрямків реставрації та реконструкції туристичних об’єктів України у повоєнний період.

ГАННА МИХАЙЛІЧЕНКО

Науковий співробітник науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні»

Доктор економічних наук, професор, професор кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій.

Тема дисертації «Управління інноваційним розвитком туристичних підприємств», автор книги «Інноваційний розвиток туризму», співавтор наукових статей з тематики управління інноваційним розвитком підприємств туризму, туроперейтингу, антикризового управління в сфері туризму. Керівник НДР «Антикризове управління підприємств сфери туризму» (2023) та ін.

Відповідальна за підготовку аналітичних висновків втрат туристичної галузі України від військової агресії рф, оцінку впливу війни на подальший розвиток туристичного сектору в Україні, наукові підходи розроблення механізму антикризового управління суб’єктами туристичної діяльності  в умовах форс-мажорних обставин.

ЮЛІЯ ЗАБАЛДІНА

Науковий співробітник  та ініціатор науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні».

Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій.

Тема дисертації «Економічна діагностика та прогнозування розвитку регіонального ринку туристичних послуг», співавтор наукових статей з тематики розвитку та стратегічного планування туристичних дестинацій, івент-менеджменту, маркетингу в туризмі. Науковий співробітник НДР ««Антикризове управління підприємств сфери туризму» (2023) та ін.

Відповідальна за збір статистичної інформації, аналіз ключових показників розвитку туристичного сектору України, дослідження та підготовку аналітичних висновків щодо втрат туристичного сектору від військової агресії рф. впливу війни на подальший розвиток туристичного сектору в Україні, розроблення стратегічної дорожньої карти відновлення малого та середнього бізнесу у секторі туризму в 2023–2033 роках.

ОЛЕКСАНДР КОЗОРІЗ

Науковий співробітник науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні».

Асистент, аспірант кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій.

Тема дисертації «Управління інклюзивним розвитком корпорацій в туризмі», автор і співавтор наукових публікацій з тематики інклюзії, інклюзивного розвитку туризму, доступності в туризмі, стартап-менеджменту в туризмі.

Брав участь у НДР «Інформаційне забезпечення цифровізації маршрутів активного туризму в м. Києві» (2024) та ін.

Відповідальний за аналіз ключових показників розвитку туристичного сектору України, дослідження втрат туристичного сектору, культури та мистецтва, пасажирського транспорту від повномасштабної агресії рф в Україні, розроблення механізму  відновлення малого та середнього бізнесу у секторі туризму в 2023–2033 роках в контексті інклюзивного розвитку у повоєнний період.

ІРИНА ДВОРСЬКА

Науковий співробітник науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні».

Аспірант кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій.

Тема дисертації «Антикризовий менеджмент туристичних підприємств», автор і співавтор наукових публікацій з тематики антикризового менеджменту в сфері туризму, медичного туризму, цифрових технологій в туризмі. Брала участь у НДР «Антикризове управління підприємств сфери туризму» (2023) та ін.

Відповідальна за аналіз показників втрат туристичних підприємств,  розроблення механізму розвитку туризму  України в секторі малого та середнього бізнесу до 2033 року в контексті антикризового управління  у повоєнний період.

ВАЛЕРІЯ ЛИСЯНА

Науковий співробітник науково-дослідної роботи «Аналітичне дослідження втрат туристичної індустрії від війни в Україні».

Аспірант кафедри туризму та менеджменту креативних індустрій.

Тема дисертації «Цифровізація бізнес-процесів туристичних підприємств», автор і співавтор цифровізації операційних процесів та менеджменту бізнесу. Брала участь у науково-дослідних роботах кафедри і університету.

Відповідальна за дослідження втрат туристичного галузі від військових подій 2022-2023 рр. в Україні, оцінку впливу війни на розвиток туристичного сектору в Україні.

01.04.2025
443230
18
остання редакція 03.04.2025
443230