журналістики та реклами

Кафедра журналістики та реклами

Кафедра журналістики та реклами здійснює підготовку фахівців зі спеціальності 061 «Журналістика» за освітніми програмами «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Реклама». Випускники кафедри працюють у журналістській сфері, редакціях, рекламних індустріях, медіапродакшн та опанувують напрями креативного копірайтингу, артдирекшну, реклами і зв’язків з громадськістю підприємств.

Термін навчання:
3 рік і 10 місяців (денна форма)
4 роки і 6 місяців (заочна форма)
Мова навчання: українська

Термін навчання:
1 рік і 4 місяці
(денна та заочна форми)
Мова навчання: українська

Студентські організації та конкурси

Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами AdMind

Коли: жовтень-листопад, щорічно
Для кого: для здобувачів вищої та середньої освіти українських навчальних закладів
Деталі на сторінці конкурсу

AdMind – це можливість продемонструвати свої креативні здібності професійному журі, звернути на себе увагу рекламних агентств України та створити власне портфоліо рекламіста. На конкурс приймають роботи здобувачів вищої освіти, учнів шкіл та коледжів.

Міжнародний студентський конкурс фотографії та фотографіки

Коли: травень-червень, щорічно
Для кого: для здобувачів вищої та середньої освіти українських та зарубіжних навчальних закладів

Мета Фотоконкурсу – розвиток творчих здібностей студентів (майбутніх маркетологів, рекламістів, журналістів, фахівців зі зв’язків з громадськістю та інших спеціальностей) та фотогенерування оригінальних рішень для подальшого їхнього втілення на практиці.

Творче рекламне об’єднання студентів

Коли: на постійній основі
Для кого: для здобувачів вищої освіти ДТЕУ
Деталі на сторінці об'єднання

ТРОС – це команда лідерів, в серцях і очах яких палає вогонь, це команда злагодженої та швидкої роботи, яка долає все на своєму шляху. Учасники об'єднання беруть участь в організації різноманітних професійних івентів в університеті та за участю партнерів.

13.05.2018
остання редакція 28.01.2024