Кафедра журналістики та реклами

ТРОС

журналістики та реклами

Творче Рекламне Об'єднання Студентів

У 2015 році з числа студентів спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» створено клуб професійного спрямування ТРОС (Творче рекламне об’єднання студентів) на чолі з доцентом кафедри журналістики та реклами Совою Владиславою Вікторівною. З 2018 року ТРОС очолює Файвішенко Діана Сергіївна.

Cьогодні кількість учасників Клубу складає 42 студенти.

ТРОС - це команда лідерів, в серцях і очах яких палає вогонь, це команда злагодженої та швидкої роботи, яка долає все на своєму шляху. Ми вміємо спрямовувати нашу енергію та потенціал у правильне русло.

Найбільшою нашою перевагою є, перш за все, учасники – неймовірні люди, які заряджають своєю креативністю всіх навколо. Ми не тільки створюємо себе і своє майбутнє, але і даруємо можливість розвиватись іншим. Ми здатні подати вашу ідею правильно та влучно!

Вигадати слогани для реклами – це про нас . Запустити флешмоб в соціальних мережах із залученням тисяч людей та створити навколо нього ажіотаж з репостами та хештегам – це те, над чим працює наша команда.

Ми люди, які люблять те, що роблять!

Наша діяльність (участь та організація)

Голови ТРОС

Файвішенко Діана Сергіївна
доцент кафедри журналістики та реклами,