Нова лабораторія реклами та медіатехнологій (MediaLab)

У Державному торговельно-економічного університеті 20 грудня 2023 року відбулася довгоочікувана масштабна подія: відкриття навчально-наукової лабораторії реклами та медіатехнологій (MediaLab) кафедри журналістики та реклами.

З вітальним словом до запрошених гостей  звернувся ректор ДТЕУ Анатолій Мазаракі, який акцентував увагу на  важливості підготовки фахівців з журналістики та реклами,   а також на формуванні та розвитку у них ключових фахових компетентностей. Особливу подяку було висловлено партнерам освітніх програм «Економіка +», ТОВ «Спорт Медіа Плюс», ПП «К-Медіа Плюс», ТОВ «Сторінки України»,  мережі кінотеатрів «Оскар» за їх зацікавленість, ініціативність і залученість до освітнього процесу в Університеті, підтримку та сприяння створенню нового, навчально-наукового освітнього простору – лабораторії реклами та медіатехнологій (МеdiaLab).

Присутніх привітав Валентин Щербачов, спортивний журналіст, репортер, легендарний спортивний коментатор футболу та інших видів спорту, засновник Книги рекордів України, заслужений журналіст України.

Серед запрошених гостей були присутні: Наталія Притульська, перший проректор з науково-педагогічної роботи; Олексій Куліков, проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи; Артур Чернов, помічник проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи; Лілія Шестопалова, директор бібліотеки; Віктор Осика, декан факультету торгівлі та маркетингу; Надія Ведмідь, декан  факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу; Тетяна Канєва, декан факультету фінансів та обліку, Ярослав Шестак, директор ІОЦ - ГЦІТ ДТЕУ; Марія Кладченко, директор центру молодіжної та інформаційної політики; Сергій Камінський, начальник навчального відділу; Олена Каганець, начальник відділу організації закупівель; Тетяна Божко, начальник навчально-методичного відділу, Наталія Замкова, директор ВТЕІ ДТЕУ, Олена Бондаренко, завідувач кафедри маркетингу, Тетяна Ткаченко, завідувач кафедри туризму та рекреації; Родіон Захожий, голова ради студентського самоврядування університету; Богдан Кулинко, голова Творчого рекламного об’єднання студентів; представники кафедри журналістики та реклами, здобувачі вищої освіти.

До учасників заходу також звернулася Діана Файвішенко, завідувач кафедри журналістики та реклами, яка наголосила на  якості підготовки здобувачів вищої освіти, проведення лабораторних робіт  з освітньо-професійних програм «Реклама і зв’язки із громадськістю», «Маркетинг», «Рекламний бізнес» першого рівня вищої освіти (бакалавр), «Реклама», «Цифровий маркетинг», «Креативні індустрії та управління бізнесом» другого рівня вищої освіти (магістр) та здобувачів вищої освіти інших освітніх програм, які вивчають рекламні та журналістські дисципліни, проведення наукових робіт, підготовки конкурсних робіт, засідань професійних журі, зйомок, брифінгів, прес-конференцій, інтерв’ю, роботи творчого рекламного об’єднання студентів «ТРОС» та літературної студії.

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Євгенія Кияниця доєдналася до привітань та наголосила на актуальності формування системи професійних знань і практичних навичок, необхідних для ефективного вирішення питань, пов’язаних зі створенням медійних продуктів, проведенням журналістських розслідувань, створенням рекламних  звернень, забезпеченням ефективної комунікаційної діяльності в цілому.

Для запрошених гостей і партнерів було проведено оглядову екскурсію до  SMART-бібліотеки, продемонстровано  можливості університету застосовувати сучасні диджитал-технології в освітньому  процесі, а також змогу інтегрувати мультимедійні технології в освітній процес для набуття необхідних hard\soft-skills.

Особлива подяка креатору ідеї, представнику кафедри журналістики та реклами, доценту Галині Алданьковій, Творчому  рекламному об’єднанню студентів «ТРОС», які  стали частиною цієї неймовірної події, за відеозйомки та популяризацію університету, висвітлення подій у соціальних мережах: Богдану Кулинку, Анастасії Божковій, Єлизаветі Стеценко, Дарині Нестеренко, Єві Файвішенко, Антону Галичому, Христині Гелеті, Анастасії Бабак, Вероніці Гаченко, Даніїлу Фіалковському.

Вітаємо ДТЕУ, кафедру журналістики та реклами, здобувачів з відкриттям лабораторії реклами та медіатехнологій. Чекаємо рекламних продуктів та творчих журналістських проєктів!

Діана Файвішенко, завідувач кафедри журналістики та реклами

остання редакція 22.12.2023