Журналісти, рекламісти та маркетологи КНТЕУ на HR Wisdom Summit

Здобувачі вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами у складі Творчого Рекламного Об’єднання Студентів (ТРОС) відвідали HR WISDOM SUMMIT.

29 вересня 2021 року в Києві відбулася подія «HR WISDOM SUMMIT» за участю провідних спікерів у форматі офлайн в Academy DTEK та онлайн трансляцією заходу у прямому ефірі.

HRD великих компаній поділились радикальними змінами в організації роботи команди та допомогли побудувати HR-стратегію, яка сприятиме зростанню прибутку компанії та посиленню бренду роботодавця.

HR Wisdom Summit вкотре об’єднав 20 HRD та СЕО великих українських та міжнародних компаній.

Для здобувачів вищої освіти це стала унікальною можливістю не лише першими дізнатися про глобальні тренди, але й долучитися до діалогу з практиками, опанувати навички монтажу, написання релізу, освітлення події у соціальних мережах, проведення інтерв’ю, організації зустрічей зі спікерами:

• Вікторія Золотаревська - CHRO (Chief Human Resources Officers);
  • Людмила Єропкіна - Керівник департаменту з управління персоналом;
  • Олена Подолян - HRD «LEOGAMING»;
  • Нина Масюк - HRD «Нова Пошта»;
  • Людмила Савицька - HRD «Bayadera Group»;
  • Олеся Кирильчук - старша директорка з управління людьми в ЕПАМ (регіон Азія, Іспанія, Україна);
  • Олена Семич - директорка з персоналу, соціального розвитку та екології;
  • Оксана Олійник - HRD найбільшого українського телеком-оператора «Київстар»;
  • Ірина Романенко - директор департаменту по роботі з персоналом;
  • Світлана Мозгова - директор по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій;
  • Євген Бондаренко - директор з управління персоналом;
  • Роман Гапачило - VP, Talent Management в Intellias;
  • Наталія Волнянська - в.о Human Capital Director StarLightMedia;
  • Марина Друцька - керівниця проєктного офісу;
  • Кірілл Манковскі - CEO;
  • Євген Дзюменко - директор з організаційного розвитку;
  • Людмила Ткач-Ключник - Chief Governance Officer;
  • Костянтин Єрофтєєв - керівник департаменту управління персоналом РГК;
  • Марина Барсукова - менеджерка по роботі з персоналом;
  • Валерія Заболотна - ректор Academy DTEK.

Теми, які розібрали спікери:

• Як у довгостроковій перспективі COVID вплине на ваш бізнес
  • Чому навчати команду вже зараз, аби забезпечити компанії випереджувальний розвиток
  • Які системи автоматизації вже замінюють людей
  • Гроші більше не мотиватор: як заохотити команду, взявши до уваги особисті цілі співробітників
  • Якості, навички та компетенції лідерів майбутнього
  • Як зробити бренд роботодавця візуально зрозумілим та приємним
  • Навіщо компанії впроваджувати well-being програми
  • Lifelong learning: як допомогти співробітникам розкрити свій потенціал
  • Ефективний онбординг: як IT-рішення допомагають залучати у команду цінні кадри

Особлива подяка завідувачу та представникам кафедри журналістики та реклами за організацію, популяризацію КНТЕУ у медіапросторі Файвішенко Діана Сергіївні, Юсуповій Ользі Володимирівні, Кияниці Євгенії Олегівні та найкращим представникам ТРОС КНТЕУ: Федотову Андрію, Гнатенко Катерині, студентам HELP TEAM в офлайн просторі Кулинко Богдану, Бондарчук Вікторії, Боліщук Діані, Андрійчук Єлизаветі, Коваленко Ірині, Авраменко Яні, Кравець Марії та онлайн середовищі Андрієвській Катерині.

Посилання на сайт з докладним описом програми бізнес-конференції: https://hrws.delo.ua/.

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень!
Приєднуйся і дій!

остання редакція 01.10.2021