Кафедра журналістики та реклами
Кафедра журналістики та реклами

Ad Mind. Всеукраїнський студентський конкурс торговельної реклами

журналістики та реклами

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів долучитись до участі у
Всеукраїнському студентському конкурсі торговельної реклами!

Мета Конкурсу – розвиток творчих здібностей студентів (майбутніх маркетологів, рекламістів, фахівців зі зв’язків з громадськістю та інших спеціальностей) та генерування оригінальних рішень для подальшого їхнього втілення на практиці.

Завдання Конкурсу – підвищення рівня підготовки майбутніх фахівців із реклами, зв’язків з громадськістю, маркетингу і суміжних спеціальностей, відпрацювання ними отриманих навичок з розробки ідей рекламних матеріалів та їх втілення з використанням сучасних графічних редакторів, програм монтажу відеоматеріалів, настільних видавничих систем та інших спеціалізованих програмних продуктів. Усе це сприятиме закріпленню необхідних теоретичних знань та перенесення їх у площину безпосередньої практики, виявленню індивідуальності та подальшому розвитку творчого потенціалу студентів - майбутніх фахівців та споживачів послуг ринку маркетингових комунікацій.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:
Друкована реклама [ D ]
Зовнішня реклама [ Z ]
Фірмовий стиль [ F ]
Відеореклама [ V ]
Радіореклама [ R ]
Інтернет-Реклама [ Int ]
Проект рекламної кампанії [ PRK ]
Окрема тематична номінація 2020 року:
Реклама, створена школярами [ S ]
Завантажити інформаційний лист конкурсу 2020 року >>