Викладачі КНТЕУ відвідали ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку індустрії "Retail&Development Business Expo – 2018"

Асоціація ритейлерів України щороку організовує та запрошує представників компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвесторів, брокерів і консультантів, представників компаній сегменту В2В на міжнародну спеціалізовану виставку індустрії "Retail&Development Business Expo".

Весняний сезон виставки, що відбулася в столичному НСК "Олімпійський" 29-30 березня 2018 року, представив експонати понад 75 компаній, серед яких: Arricano Real Estate, Immochan Ukraine, Budhouse group, VOVK, Smart business, ТРЦ Victoria Gardens, ТРЦ River Mall, ТРЦ SMART PLAZA, ТЦ Піраміда, ТРЦ Retroville, ТРЦ New Way, JLL Ukraine, NAI Ukraine, Ощадбанк та багато інших.

У програмі заходу низка тематичних ділових сесій, де представники сектору обговорювали актуальні проблеми, ключові тенденції ринку, зокрема:

1. Аналітика ринку ритейлу та девелопменту. Інновації та тренди.
  2. Від класичного ТЦ – до lifestyle mall.
  3. Формування корпоративної культури як спосіб збільшення показників бізнесу.
  4. Міжнародний досвід в українських реаліях ринку.
  5. Нові концепти для активних продажів.
  6. Inspiration for bisiness.
  7. Позиціонування ритейлу в digital-еру.
  8. Франчайзинг – вихід на міжнародні ринки.
  9. Тренди в Е-commerce. Від ідеї до реалізації.
  10. Марафон стартапів у ритейлі.

За запрошенням організаторів заходу викладачі та студенти КНТЕУ мали можливість відвідати виставку та взяти участь у секційних обговореннях. Так до професійного виставкового свята ритейлу долучились представники кафедр менеджменту, торговельного підприємства та логістики, економіки та фінансів підприємства, маркетингу та реклами, товарознавства та митної справи, товарознавства, управління безпечністю та якістю, Центру бізнес-тренінгу та Наукового товариства КНТЕУ.

Щиро дякуємо організаторам виставки за чудову нагоду побачити реалії інноваційного розвитку ритейлу в Україні.

Варто зазначити, що компанії-учасники заходу є надійними партнерами університету, про що свідчить і кількість спікерів – випускників КНТЕУ.

30.03.2018
остання редакція 03.04.2018