Журналісти, рекламісти та маркетологи на «EQ Business Forum»

У рамках заходів до Дня працівників торгівлі здобувачі вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету за інформаційної та технічної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в організації бізнес-форуму «EQ BUSINESS FORUM:2021: Емпатія. Рішення. Ресурси» у статусі Organize team партнерства з компанією KA Group.

23.07.2021 в м. Києві відбувся перший форум з емоційного інтелекту «EQ BUSINESS FORUM:2021: Емпатія. Рішення. Ресурси» у ofline | online просторі. На основі досліджень 200 великих бізнес-компаній світу експертами було доведено про важливість володіння п'ятьма складовими EQ: самосвідомістю, самоконтролем, мотивацією, емпатією та соціальними навичками.

Спікери з нейроменеджменту, дослідники, вчені, психологи, психотерапевти, автори видатних книжок та наукових робіт з EQ-тематики, бізнес-тренери із експертизою успішного впровадження EQ довели важливість високого EQ працівників компаній, навели практичні інструменти розвитку усвідомленої емпатії у бізнес-процесах, ефективного зворотнього зв'язку та екологічної комунікації для взаємодії людей, розкрили методологію збереження ресурсності та ефективності для керівників бізнесу та співробітників, емоційну компетентність для правильного розуміння й розвитку усвідомленої емпатії у бізнес-процесах, ефективного зворотнього зв'язку та екологічної комунікації для взаємодії людей, виокремили перспективи розвитку та досягнення нових результатів.

Експертами виступили:

• Олена Жупікова - засновник та ідейний натхненник KA Group - premium business events, генеральний продюсер та власник бізнеса;
  • Валерія Козлова - авторка когнітивної технології EQ-BOOST, асоційована викладачка LvBS;
  • Константинос Петрідес - професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, засновник Лондонської психометричної лабораторії;
  • Наталя Кадя - нейродослідниця, експертка з нейроменеджменту, бізнес-коучиня з розвитку лідерства, авторка і викладачка курсу «Нейроменеджмент для лідерів»;
  • Юнона Лотоцька - Ph.D., пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ;
  • Євген Гетманчук - бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group;
  • Аліна Розквас - психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC;
  • Олег Демчик - президент Клубу Професійних Перемовників, тьютор курсу «Переговори» в Edinburgh Business School;
  • Надія Сіренко - директор з управління персоналом Vodafone Україна.

Приєднавшись до EQ Business Forum, здобувачі КНТЕУ отримали експертну оцінку власного рівня EQ, ідеї з досліджень та практичні приклади впровадження емоційного інтелекту у бізнес-процеси й корпоративну культуру відомих компаній, які навчились конвертувати емоційний інтелект у високі результати.

Особлива подяка за організаційну допомогу у форумі та висвітлення подій у соціальних мережах університету найкращим представникам студентства ТРОС КНТЕУ: Андрію Федотову, Катерині Гнатенко, Файвішенко Єві, Єлизаветі Гришиній, Олександрі Таргоній, Глушко Єлизаветі, Дар’ї Волковій, Софії Цимбал.

Посилання на сайт з докладним описом програми форуму: http://kagroup.ua/ | https://youtu.be/ZneZ57bQJbA

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень!
Приєднуйся і дій!

23.07.2021