Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Участь у двох науково-практичних симпозіумах

правового забезпечення безпеки бізнесу

12 квітня 2019 р. студенти 2-го курсу Факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у двох науково-практичних симпозіумах: національному та міжнародному в місті Івано-Франківську, Університеті Короля Данила: VI Всеукраїнському - «Студентські наукові дискусії поза форматом: архітектура, економіка, право» та III Міжнародному - «Протидія незаконній міграції та торгівлі людьми».

Під науковим керівництвом доцента кафедри загальноправових дисциплін Шведової Ганни Леонідівни студентами підготовлено 15 наукових доповідей щодо розробки окремих проблем правового регулювання різних сфер суспільних відносин, зокрема, стосовно інтелектуальної й трудової міграції українських громадян, потерпілого від торгівлі людьми, порушень авторського права, криміналізації ґендерного й домашнього насильства, клонування людини. В рамках симпозіумів участь взяли понад 170 учасників, що представляли органи державної влади, громадські, недержавні організації, наукові, навчальні установи України, Угорщини, Румунії, Молдови, Білорусі, Польщі.

За активну участь в роботі симпозіуму студенти 2-го курсу Факультету міжнародної торгівлі і права: Мацейчук Віра, Мініч Ілона, Рибаков Олександр, Шарандак Діана були нагороджені почесними сертифікатами.

21.04.2019
остання редакція 03.03.2023