Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Студентський науковий гурток кафедри «Юридичні студії правового забезпечення безпеки бізнесу»

правового забезпечення безпеки бізнесу

24 та 25 лютого 2021 року учасники студентського наукового гуртка кафедри «Юридичні студії правового забезпечення безпеки бізнесу» взяли участь у двох вебінарах: «Культура написання наукових текстів» із Наталею Шляхтою 24 лютого та «Психологія злочинця. Особистість злочинця» за участі представників Нацполіції 25 лютого. Під час проведення першого вебінару учасники мали можливість опанувати базові принципи академічного письма, з’ясувати поняття «плагіат» та «самоплагіат», визначитись із правилами написання наукових текстів, отримати відповідь на практичні запитання.

25 лютого представники Нацполіції під час вебінару презентували кримінологічний портрет особистості злочинця, особливості мотивації  та психології особи з антисуспільною установкою, представили учасникам вебінару для вирішення ряд цікавих кейсів та поділились практичним досвідом виявлення та розслідування тяжких злочинів. Участь у вебінарах дозволила молодим науковцям краще опанувати методику науково-дослідної роботи та розширити контент діяльності студентського наукового гуртка в напрямку захисту прав людини.

5 грудня 2020 року відбулось засідання Студентського наукового гуртка кафедри «Юридичні студії правового забезпечення безпеки бізнесу» під керівництвом доцента кафедри, к.ю.н. Шведової Ганни Леонідівни. Тема засідання - «Загальні засади організації та методики науково-дослідницької діяльності».

На засіданні гуртка виступила завідувач кафедри, професор, д.ю.н. Костюченко Олена Євгенівна із доповіддю на тему: «Як написати наукову роботу без плагіату та які методики застосовуються у дослідженні?». Під час виступу студенти мали змогу сформувати основні навички наукових досліджень, які впливають на наукову репутацію дослідника, та ознайомитись із різними методиками наукового дослідження, зокрема, аргументуванням. Доцент кафедри, к.ю.н. Нікітенко Віктор Миколайович виступив перед студентами з темою «Як готувати наукову статтю і тези наукової доповіді?». Найбільш активну дискусію у студентів викликали питання антиплагіату і доброчесності, наукового пошуку молодого дослідника-правника, до обговорення яких долучились доцент Мельниченко Руслан Володимирович та Корягіна Анжела Миколаївна, які поділились власним професійним досвідом, цінними порадами та практичними навичками.