Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Перемога студентки ФМТП Оніщенко Анастасії.

правового забезпечення безпеки бізнесу

Колектив кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу вітає учасницю IV Всеукраїнського конкурсу студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» Оніщенко Анастасію, студентку 1 курсу 14 групи факультету міжнародної торгівлі та права і її наукового керівника, доцента кафедри Бондаренко Наталію Олександрівну з отриманням сертифікату з відзнакою за написання есе на тему «Формування концепції прав людини під час буржуазних революцій в Англії, Франції, США та її вплив на становлення громадянського суспільства».

Завідувач кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу професор Костюченко Олена Євгенівна та науково-викладацький склад зичить Вам подальших дослідницьких досягнень!

остання редакція 03.03.2023
shestack