Кафедра туризму та рекреації

Роскладка Наталія Олександрівна

туризму та рекреації

РОСКЛАДКА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

доктор економічних наук, професор, професор кафедри туризму та рекреації,

гарант освітньої програми «Туристичний та курортно-рекреаційний менеджмент» другого рівня вищої освіти

e-mail: n.roskladka@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Scopus
Web of Science
ORCID

сертифікати

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

економіка туризму, ціноутворення в туризмі, проєктний менеджмент, економічна діагностика діяльності підприємств

ДИСЦИПЛІНИ

«Економіка туризму», «Управління проєктами в туризмі», «Управління якістю в туризмі», «Стартап-тренінг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ
  • професор кафедри туризму та рекреації, 2020 р.
  • доктор економічних наук, 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації «Управління ціноутворенням на туристичних підприємствах», 2016 р.
  • доцент кафедри економіки підприємства, 2011 р.
  • кандидат економічних наук, 08.07.05 – економіка торгівлі та послуг, тема дисертації «Економічна діагностика діяльності торговельних підприємств», 2006 р.
  • магістр з економіки підприємства, Полтавський кооперативний інститут,  2001 р.
ДОСВІД РОБОТИ
  • професор кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету, з 2017 року до цього часу.
  • доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету, 2015 – 2017 рр.
  • доцент кафедри менеджменту і адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, 2013 – 2015 рр.
  • асистент, старший викладач, доцент кафедри економіки підприємства Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», 2001 – 2013 рр.
ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Scopus

Монографії

Інші публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз  (з 2015 року)
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
  • Сертифікат з англійської мови, рівень B2, Київський національний торговельно-економічний університет, 2019 р.
  • Сертифікат про закінчення курсу «Експерт з акредитації освітніх програм", Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2019 р.
  • European University in Warsaw, Poland, «Functioning of the scientific and educational processes at the university”, 2017 р.
ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
  • Досвід реалізації наукових проєктів:
  • «Прогнозування в туризмі засобами математичного та комп’ютерного моделювання» (номер державної реєстрації №0118U00051).
  • «Організаційно-економічний механізм розвитку туристичних кластерів в Україні» (номер державної реєстрації 0113U000510);
  • «Моделювання організаційно-економічного механізму управління підприємствами торгівлі та сфери послуг» (номер державної реєстрації 0114U000324);
  • «Геоекономічні особливості розвитку туристичної діяльності на засадах партнерства» (номер державної реєстрації 0113U006218);
  • «Управління ціноутворенням туристичних підприємств» (номер державної реєстрації 0114U000320);
  • «Регіональні ринки туристичних послуг України» (номер державної реєстрації 0118U000048);
  • «Інтеграція туристичної системи України до світового ринку послуг» (номер реєстрації 647/20).

• Досвід організації міжнародної співпраці:
  • European University of Informatics and Economics in Warsaw – Сертифікат про міжнародне стажування. Тема: «Функціонування науково-освітніх процесів університету», 2017 р.
  • European University of Informatics and Economics in Warsaw – Угода про співпрацю та науковий обмін між КНТЕУ та Європейським університетом інформатики та економіки у Варшаві, з 2016 р. до цього часу.
  • Співорганізатор Міжнародної наукової конференції «Dylematy» (Warsaw, Poland), 2016-2018 рр.

• Досвід організаційної роботи:
  • Експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями 051 «Економіка», 242 «Туризм» (з 2019 року до цього часу).
  • Відповідальний секретар технічного комітету стандартизації ТК 118 «Послуги торгівлі, ресторанного господарства, туристичні та виставкові» (з 2015 року до цього часу).
ХОБІ

подорожі, читання книг