Кафедра маркетингу

КОРОВІНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

маркетингу

КОРОВІНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Кандидат  економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу

e-mail: o.korovina@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Менеджмент та маркетинг, економіка.

ДИСЦИПЛІНИ

«Поведінка споживачів», «Прямий маркетинг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• вчене звання доцента кафедри інноваційного менеджменту та управління бізнес-процесами, 2015 р.
  • Менеджмент організацій (ОС «спеціаліст»), Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2009 р

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри маркетингу  Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2023 р.
  • доцент кафедри туризму та економіки Криворізького державного педагогічного університету, 2020- 2023 рр.
  • доцент кафедри підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, 2019- 2020 рр.
  • доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, 2018- 2019 рр.
  • доцент кафедри інноваційного менеджменту та управління бізнес-процесами Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2013- 2018 рр.
  • ст. викладач кафедри менеджменту Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», 2007-2013 рр.
  • асистент кафедри фінансів Інституту ділового адміністрування, м. Кривий Ріг, 2006-2007 рр.
  • інженер-конструктор ВАТ «Енергія» м. Кривий Ріг, 1996-2006 рр.
  • інженер- технолог Криворізького Центрального рудоремонтного заводу гірничозбагачувального устаткування, 1993-1996 рр

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота ДВНЗ  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів , зразкове виконання службових обов’язків, (2016 р.)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

•  2017- Онлайн-стажування за науково-педагогічною програмою «Management» Institute for International Cooperation Development (Poland) (108 год.).
  • 2018 - Курси підвищення кваліфікації за програмою «Технологія розробки та проведення бізнес-тренінгів» (ПрАТ«ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», Україна) (30 год.).
  • 2019 - Онлайн-курс за програмою «Проєктний підхід в діяльності сучасного закладу освіти», CentralEuropeanAcademyStudiesandCertifications Рівненський обласний інститут післядипломної освіти ; ГО «Асоціація проєктних менеджерів України (Україна) (30 год.)
  • 2021 - Онлайн – курс «Грантові проєкти фінансової перспективи ЄС 2021-2027: формування бюджету» , Фундація CentralEuropeanAcademyStudiesandCertifications ГО «Асоціація проєктних менеджерів України (30 год).
  • 2021 -Онлайн курс-тренінг «Інтернет-маркетинг» , Сampster (50 год);
  • 2022-  наукове-педагогічне стажування за програмою «Management of modern enterprise development: digital competence formation with inthecontextofcrisis management», ISCSAI22 (Україна, Литва, Індія) (180 год.).
  • З 2021 р. - дистанційна самоосвіта на платформі Prometheus.

ХОБІ

подорожі, музика, театр