Кафедра маркетингу

КОНОНЕНКО ГАННА ІГОРІВНА

маркетингу

КОНОНЕНКО ГАННА ІГОРІВНА

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу

e-mail: h.kononenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Маркетинг, аграрний маркетинг, конкурентоспроможність підприємств.

ДИСЦИПЛІНИ

«Маркетинг», «Аграрний маркетинг», «Торговельний маркетинг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• вчене звання доцента кафедри фінансів та бізнес-консалтингу, 2020 р.

• кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.04  Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), тема дисертації: "Управління конкурентними перевагами підприємств швейної промисловості", 2018 р.

• економіка підприємства (ОС «Спеціаліст»), Київський національний університет технологій та дизайну, 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри фінансів та бізнес-консалтингу Київського національного університету технологій і дизайну, 2022-2023 рр.
  • доцент кафедри фінансів та інвестицій Київського національного університету технологій і дизайну, 2021-2022 рр.
  • доцент кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій і дизайну, 2018-2021 рр.
  • старший викладач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій і дизайну, 2016-2018 рр.
  • аспірант  кафедри економіки, обліку та аудиту Київського національного університету технологій і дизайну, 2013-2016 рр.
  • старший викладач кафедри економіки, обліку та аудиту Київського національного університету технологій і дизайну, 2007-2013 рр.
  • асистент кафедри економіки, обліку та аудиту Київського національного університету технологій та дизайну, 2003-2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Публікації
  1. Financial planning of innovative entrepreneurs in the system of institutional environment and public administration. Journal of Hygienic Engineering and Design, 2023 Vol: 41

2. Contemporary Management of University`s Strategic Development: the Case Study on Ukrainian Universities. IJCSNS International Journal of Computer Science and Network Security, VOL.21 No.12, December 2021

3. Кононенко Г.І. Основні підходи до управління конкурентними перевагами на підприємствах України / Кононенко Г.І.// Науково-практичний журнал “Регіональна економіка та управління”. // Видавничий дім “Гельветика”. №2(28) 2020. С. 75-80.

4. Kononenko A. Actual aspects of financial analysis of the activities of enterprises under martial law in Ukraine / A. Kononenko// Формування ринкових відносин в Україні. – 2022. – № 7-8 (254). – С. 42-50.

5. Кононенко Г.І. Перспективи розвитку сучасних маркетингових технологій в Україні / Кононенко Г.І.// Тези доповідей V Міжнародної науково-практичної конференції «Бренд-менеджмент:маркетингові технології» 14 березня 2023, м. Київ: Держ. торг.-екон. ун-т, 2023, с. 84-86.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Грамота за активну участь у житті факультету Економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну та вагомий внесок у його розвиток (2021 р.)
  • Грамота за багаторічну плідну працю та особовий вагомий внесок у розвиток факультету управління та бізнес-дизайну Київського національного університету технологій та дизайну (2023 р.)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• 2023  – Товариство з обмеженою відповідальністю «Вищий навчальний заклад післядипломної освіти» «СТАТУС» про підвищення кваліфікації за програмою: «МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ, МЕТОДИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ У ФІНАНСАХ, АУДИТІ ТА ОПОДАТКУВАННІ».
  • 2018 – European Universities of Slovakia – Czech Republic “EUROPEAN EDUCATION IN THE CONTEXT OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT: ADVANCED EXPERIENCE AND GLOBAL TRENDS”.

ХОБІ

музика, театр, спорт.