Кафедра маркетингу

e-mail: t.chunihina@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

охоплює проблеми ефективної маркетингової діяльності підприємств, впливу ефективного аналізу на підвищення вартості підприємств, інформаційного забезпечення стратегічного планування маркетинговою діяльністю, моніторингу зовнішніх і внутрішніх систем web-аналітики для прийняття рішень щодо розвитку і розширення функціональних можливостей конкурентної політики

ДИСЦИПЛІНИ

маркетингові дослідження, маркетинговий менеджмент, стратегічний маркетинг, Інтернет маркетинг, промисловий маркетинг, бренд-менеджмент, web- аналітика, ефективність маркетингової діяльності підприємств

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри маркетингу, Київський національний торговельно-економічний університет, 2019 р.
  • доцент кафедри маркетингу, Навчальний науковий інститут менеджменту, економіки та фінансів ПРАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія Управління персоналом», 2018 р.
  • доцент кафедри обліку і оподаткування, Державний університет інфраструктури та технологій, 2018 р.
  • доцент кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», 2016 р.
  • доцента кафедри обліку та аудиту, Донбаська державна машинобудівна академія. Отримала вчене звання, 2013 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.01 «Економічна теорія та історія економічної думки», тема дисертації: «Корпорація в суспільному відтворенні: генезис і механізм функціонування», 2009 р.
  • старший викладач кафедри економічної теорії, Донбаська державна машинобудівна академія, 2005 р.
  • аспірант, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, 2004 р.
  • асистент кафедри економічної теорії, Донбаська державна машинобудівна академія, 2001 р.
  • старший інспектор відділу оподаткування з фізичних осіб, ДПА України, 1998 р.
  • інженер – економіст, диплом спеціаліста з відзнакою. Спеціальність: економіка підприємства. Інженерно-економічний факультет. Донбаська державна машинобудівна академія, 1993 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету, 2019 – по теперішній час.
  • доцент кафедри маркетингу ПРАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом», навчальний науковий інститут менеджменту, економіки та фінансів, 2018 – 2019 рр.
  • доцент кафедри обліку і оподаткування Державного університету інфраструктури та технологій. Заступник завідуючого кафедрою, 2016 – 2018рр.
  • доцент кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Виконувала обов’язки завідуючого кафедри маркетингу, 2014 – 2016рр.
  • доцента кафедри обліку та аудиту Донбаської державної машинобудівної академії, 2010 – 2012рр.
  • аспірант Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України. 2004 – 2007рр.
  • асистент кафедри обліку та загальноекономічних дисциплін Донбаської державної машинобудівної академії, 2000рр – 2004рр.
  • старший інспектор відділу оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції України у м. Краматорську, 1998 – 2000рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за високий професіоналізм при формуванні покоління молодих науковців, виявлення й підтримку реалізації їх здібностей, активізацію науково-дослідної роботи студентів, подяка 2017 р.
  • Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, найкращі розроблені курси, грамота 2016 р..
  • Національна служба посередництва і примирення, почесна грамота, 2016 р..
  • Міністерство освіти і науки України, за високий професіоналізм у підготовці стендових інноваційних проектів викладачів і науковців ДонНУ, грамота, 2011 р.
  • Донецький національний університету Міністерства освіти і науки України, диплом за І місце у конкурсі інноваційних проектів викладачів і науковців ДонНУ за напрямком «Гуманітарні науки», 2011 р..

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Онлайн курс«What is Data Science», 2022
  • Онлайн курс«SQL for Data Science», 2022
  • Онлайн курс«Foundations: Data, Data, Everywhere», 2022
  • Онлайн курс «Google Analitics»,  2020 р.
  • Навчально-методичні семінари в рамках підвищення кваліфікації у ВШПМ КНТЕУ. КНТЕУ, 2020 р.
  • Цикл науково-методичних практик для викладачів з  «Маркетингу». Балтійський науково-дослідницький інститут проблем трансформації економічного простору, 2019 р.
  • Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо володіння державною мовою, 2018 р.
  • Підвищення кваліфікації за програмою «Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку та фінансової звітності». Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, 2018 р.
  • Цикл науково-методичних семінарів за програмою «На шляху до якісної звітності за МСФЗ». Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів, 2018 р.
  • Теоретично-практичний курс по роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc». Компанія «Інтелект-Сервіс», 2018 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України. Пройшла підвищення кваліфікації за програмою «На шляху до якісної звітності та контролю діяльності підприємства за МСФЗ»,  8 год./ 1 кред. ЕСТS. Свідоцтво № 349 від 08.06.2018р.

ХОБІ

Нand made, сучасне мистецтво, ігри майстерності, читання, театр, подорожі

остання редакція 27.02.2024