Кафедра світової економіки

Бохан Аліна Василівна

світової економіки

БОХАН АЛІНА ВАСИЛІВНА

доктор економічних наук, доцент, професор кафедри світової економіки

e-mail: a.bokhan@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ScopusGoogle ScholarResearcherIDORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ міжнародна еколого-економічна діяльність, бізнес-дипломатія, екологічна дипломатія, глобальна дипломатія

ДИСЦИПЛІНИ

«Дипломатична та консульська служба», «Торговельні переговори і комерційна дипломатія», «Міжнародні стратегії економічного розвитку»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доктор економічних наук, 08.00.02 «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», тема дисертації: «Екологічна дипломатія в світогосподарських процесах», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2020 р.

dr.oec.pol der Ukrainischen Freien Universität in München (Німеччина), 2015 р.

доцент кафедри міжнародної економіки, Київський національний торговельно-економічний університет, 2011 р.

кандидат економічних наук, 08.00.01 «Економічна теорія та історія економічної думки», тема дисертації: «Екологізація підприємництва в умовах трансформації економіки», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2009 р.

магістр, «Маркетинг», Київський державний торговельно-економічний університет, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з вересня 2020 р. до цього часу

доцент кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016-2020 рр.

докторант кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету МОН України 2016-2018 рр.

ст. викладач, доцент кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2007-2016 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

одноособові монографії: «Екологічна дипломатія в інтерактивній модальності глобалізації», «Міжнародний бізнес: інноваційний концепт екологічного розвитку»; колективні монографії: «Економічна безпека України в умовах глобалізаційних викликів», «Економічний суверенітет України», «Українська екологічна енциклопедія» та ін.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2021 р.

Taras Shevchenko National University of Kyiv, Language Center, 2021 р.

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України, 2019 р.

ХОБІ екологічна психологія

остання редакція 31.05.2023