Кафедра світової економіки

Шнирков Олександр Олександрович

світової економіки

ШНИРКОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри світової економіки

e-mail: o.shnyrkov@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ Міжнародні економічні відносини, Міжнародна економіка, Міжнародна економічна інтеграція, Глобальна економіка, Міжнародна безпека, Міжнародна торгівля в сфері ВПК. Економіка зарубіжних країн

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна безпека», «Міжнародна торгівля в сфері ВПК», «Європейська інтеграція»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 2014 р.

кандидат економічних наук, 08.00.02 Світове господарство та міжнародні економічні відносини. Тема дисертації «Інтеграційні фактори структурних зрушень у країнах – нових членах ЄС»,
2008 р.

Старший викладач кафедри фінансів, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 2007 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Доцент кафедри світової економіки, Київського національного торговельно-економічного університету з 2020 р. до цього часу

Доцент кафедри міжнародних економічних відносин, Київського національного торговельно-економічного університету 2015 - 2020 рр.

Доцент кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки, Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі 2011 - 2015 рр.

Доцент кафедри міжнародної економіки, Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі 2009 - 2011 рр.

Старший викладач кафедри фінансів, Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі 2007 - 2009 рр.

Менеджер зовнішньоекономічної діяльності Торгово-промислова група «Український Папір»  2003-2007 рр.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Грамота Ректора УДУФМТ від 18.05.2010 за сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів для державних фінансових структур, високу науково-педагогічну майстерність та з нагоди 15-річчя створення УДУФМТ

Почесна грамота ректора УДУФМТ від 2015 р. за вагомий внесок у діяльність та розвиток Університету

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Тренінг для членів галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2019 р.

Навчання у міжнародному університеті міста Хала, Великобританія (2001 р.)

Дипломатична академії України при Міністерстві закордонних справ України (2014 р.)

Тренінг у міжнародній програмі «Еразмус +» ( 2015р.)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин ( 2017р.)

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Секретар спеціалізованої вченої ради К 26.055.06 «Економічна теорія та історія економічної думки», з 2019 р. до цього часу

ХОБІ формула 1, автоспорт, футбол, хокей, біатлон

остання редакція 31.05.2023