Кафедра світової економіки

Залізнюк Вікторія Петрівна

світової економіки

ЗАЛІЗНЮК ВІКТОРІЯ ПЕТРІВНА

доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри світової економіки

e-mail: v.zalizniuk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Scopus,  Web of Science,  Google ScholarORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ міжнародний менеджмент та маркетинг, системи управління та менеджмент організацій в умовах глобалізації, діяльність ТНК на світових ринках

ДИСЦИПЛІНИ

«Фінансовий менеджмент в міжнародному бізнесі» (викладання англійською мовою), «Системи джерел торговельно-економічної інформації», «Міжнародні стратегії економічного розвитку», «INCOTERMS 2020»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент, 2021 р.

професор кафедри світової економіки, 2020 р.

доктор економічних наук, 25.00.02 «Механізми державного управління», тема дисертації: "Формування механізмів державного регулювання продовольчої безпеки в Україні", 2020 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: "Формування ефективної маркетингової стратегії підприємства в умовах Євроінтеграції", 2016 р.

МВА, World Technological University, Business School, 2010 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу

доцент кафедри фінансів, банківської та страхової справи Міжрегіональної академії управління персоналом «МАУП», 2020 р.

доцент кафедри економіки, підприємництва та природничих наук Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, 2019 р.

доцент кафедри економіки підприємства Академії Муніципального Управління, 2016р.

викладач кафедри економіки підприємства Академії Муніципального Управління, 2013-2016рр.

асистент кафедри економіки підприємства Академії Муніципального Управління, 2011-2013рр.

ПУБЛІКАЦІЇ Google Scholar

НАГОРОДИ ТА
ВІДЗНАКИ

Подяка Міністерства Освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів. 2022р.

Подяка Київського Міського Голови. 2015р.

Диплом Міністерства Економіки України, ІІІ ступеню. 2011р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Проходження стажування в Міжнародному Економічному Університеті. Тема – «Наукові перспективи та освітні інновації: досвід Чеської Республіки». М. Прага, Чеська Республіка, 2022р.

Проходження стажування в ICC Ukraine. Тема – «Формування міжнародних систем джерел інформації». М. Київ, Україна, 2021р.

Проходження стажування в Університеті Фінансів, Бізнесу та Підприємництва. Тема – «Сучасні навчальні методики та інноваційні технологія у Вищій Освіті: Європейський досвід та глобальні тренди». М. Софія, Болгарія, 2020 р.

Проходження стажування в Університеті Агробізнесу та Сільськогосподарського Розвитку. Тема – «Сучасні навчальні методики та інноваційні технологія у Вищій Освіті: Європейський досвід та глобальні тренди» м. Пловдив, Болгарія, 2019 р.

Проходження стажування в Академії Соціальних Відносин імені Михайла Балудянського, Тема – «Економіка сталого розвитку:  теоретичні підходи та  практичні рекомендації». м. Кошице, Словацька Республіка, 2015 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Сертифікований в Україні тренер викладач курсу INCOTERMS 2020 р.

Радник Президента ICC Ukraine з питань інтенсифікації міжнародних відносин

Англійська мова на рівні B2. 2020р.

ХОБІ  командні види спорту, філателія, історична література

остання редакція 15.11.2023