Кафедра світової економіки

Карпенко Марина Олександрівна

світової економіки

КАРПЕНКО МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

кандидат економічних наук, доцент кафедри світової економіки

e-mail: m.karpenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ міжнародні економічні відносини, міжнародна торгівля, міжнародний бізнес, управління зовнішньоекономічною діяльністю, міжнародний маркетинг

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародний маркетинг», «Міжнародний бізнес», «РR в системі міжнародного маркетингу»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами», тема дисертації: «Маркетинг та конкурентоспроможність підприємств по виробництву та переробці молока»,
2007 р.

магістр міжнародних економічних відносин, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2003 р.

бакалавр міжнародних відносин, перекладач з англійської мови, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри світової економіки факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету, з 2019 року до цього часу

заступник директора з зовнішньоекономічної діяльності, ТОВ «Молцентросервіс», 2016-2019 рр.

доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств, Національний авіаційний університет, 2009-2016 рр.

головний спеціаліст відділу митно-тарифної політики департаменту зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економіки України, 2008-2009 рр.

заступник начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності НАМУ «Укрмолпром»

економіст 2 категорії відділу зовнішньоекономічних зв’язків ННЦ «Інститут аграрної економіки» УААН, 2003-2004 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ https://scholar.google.com/citations?user=SavmEfgAAAAJ&hl=ru

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

стажування «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології», Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University, м. Новий Сонч, Польща, 2020 р.

онлайн-стажування «Стратегії розумної спеціалізації. Досвід Естонії», Teadmus, м. Таллінн, Естонія, 2021 р.

курси «1C Бухгалтерія для України» та «Бухгалтерський облік зовнішньоекономічної діяльності», 2017 р.

ХОБІ подорожі, психологія

остання редакція 31.05.2023