Кафедра світової економіки

Корж Марина Володимирівна

світової економіки

КОРЖ МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

доктор економічних наук, професор, професор кафедри світової економіки

e-mail: m. korzh@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ дослідження в галузі загального, споживчого, промислового і міжнародного маркетингу, маркетингу машинобудівного виробництва, промислового маркетингу, управління конкурентоспроможністю продукції і підприємства в промисловій сфрі, маркетинг в торгівельній сфер, бренд-менеджмент, стратегічний маркетинг, проблеми застосування економіко-математичних методів в маркетинговому управлінні, кліетооріентованість

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародний маркетинг», «Міжнародна торгівля в машинобудівній сфері», «Міжнародна торгівля в ІТ-сфері»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри міжнародної економіки, 2012 р.

доктор економічних наук, 08.00.02 «Світове господарство і  міжнародні економічні відносини», тема дисертації: «Стратегії міжнародного маркетингу в умовах глобалізації», 2011 р.

доцент кафедри менеджменту, 2002 р.

кандидат економічних наук, 08.06.01 – економіка підприємства і організація виробництва, тема дисертації «Методи функціонального підходу в системі маркетингу на промисловому підприємстві (на прикладі АТ «НКМЗ»)», 2000 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри світової економіки, з 2019 р. до цього часу

професор кафедри маркетингу, 2016-2019 р.

професор кафедри маркетингу Національного авіаційного університету, 2012-2016 рр.

професор кафедри економіка підприємства Донбаської державної машинобудівної академії, 2011-2012 рр.

доцент кафедри менеджменту  Донбаської державної машинобудівної академії, 2002-2011 рр.

старший викладач кафедри економіка підприємства Донбаської державної машинобудівної академії, 1998-2002 рр.

асистент кафедри економіка підприємства Донбаської державної машинобудівної академії, 1996-1999 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ Researcher ID
ORCID

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Міністерства освіти і науки, 2005 р.

Почесний знак «Відмінник освіти України», 2006 р.

Нагрудний знак А.С. Макаренко, 2007 р.

Почесна грамота Національної служби посередництва і примирення, 2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Київський національний економічний університет за напрямом підготовки «Економіка та підприємництво» за спеціальністю «Маркетинг», факультет післядипломної освіти, свідоцтво про підвищення кваліфікації, 28.05.2003 р.

Донецький національний технічний університет, звіт про стажування, « Удосконалення НДР та практичної підготовки студентів», 09.12.2013 р.

Національна академія педагогичних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Свідоцтво про підвищення кваліфікації, 08.12.2017 р.

Стажування в Редакція журналу «Маркетинг і реклама» (05.11.2018-05.12.2018)

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член експертної ради Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування з питань проведення експертизи дисертаційних робіт Міністерства з питань макроекономіки, світового господарства і соціально-економічного розвитку, з 2014 р. до цього часу

Член спеціалізованої Вченої Ради К25.055.05: Київський національний торговельно-економічний університет, за спеціальністю 08.00.02 — світове господарство і міжнародні економічні відносини, з 2016р. до цього часу

Член спеціалізованої Вченої Ради К26.062.02: Національний авіаційний університет, за спеціальністю 08.00.02 — світове господарство і міжнародні економічні відносини, з 2012 р.по 2016 р.

Експерт міжнародної експертизи: acceptanct to the “East West” Association For Advanced Studies And Higher EdmbH as a member of the Editorial Board, Editor for journal “Austrian journal of Humanities and Social Science” (Vienna)

Член редакційної колегії наукового журналу «Стратегія розвитку України: наук.журн» з 2012 р. до цього часу

Член редакційної колегії наукового журналу «International Scientific Journal of Universities and Leadership» з 2012 р. до цього часу

Рецензент наукового журналу acceptanct to the «East West» Association For Advanced Studies And Higher EdmbH as a member of the Editorial Board, Editor for journal «Austrian journal of Humanities and Social Science» (Vienna)., з 2013 р. до цього часу