Кафедра світової економіки

Кравець Катерина Петрівна

світової економіки

КРАВЕЦЬ КАТЕРИНА ПЕТРІВНА

кандидат економічних наукдоцент кафедри світової економіки

гарант освітньої програми «Міжнародна економіка» (англійської мовою викладання) ОС «Магістр»

e-mail: k.kravets@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ ТНК, концентрація виробництва, глобальні економічні еліти, синергія, міжнародний бізнес, європейська інтеграція

ДИСЦИПЛІНИ «Глобальні економічні еліти та транснаціональні корпорації», «Міжнародний бізнес», «Європейська інтеграція»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри світової економіки, 2020 р.

доцент кафедри міжнародних економічних відносин, 2018 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 економіка та управління підприємствами,. (за видами економічної діяльності), тема дисертації «Концентрація виробництва на підприємствах харчової промисловості»,  2014 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу

доцент кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018 – 2019 рр.

старший викладач кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 – 2018 рр.

асистент кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013 – 2015 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Навчально-методичні семінари в рамках Міжнародних інформаційних тижнів програми ЄС Еразмус+ в Україні, Еразмус+ офіс в Україні 2017, 2018 рр.

стажування «Міжнародні проєкти: написання, аплікування,управління та звітність» Польща.
2020 р.

ХОБІ подорожі, читання, спорт