Кафедра світової економіки

Кудирко Людмила Петрівна

світової економіки

КУДИРКО ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА

кандидат економічних наук, професор, професор кафедри світової економіки, лауреат премії імені М. І. Туган-Барановського за видатні наукові роботи в галузі економіки

гарант освітньо-наукової програми 2 рівня вищої освіти «Міжнародна економіка»

e-mail: l.kudyrko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ новітні тенденції  транснаціоналізації бізнесу; маркетингові стратегії вітчизняних та міжнародних компаній  щодо зовнішніх ринків

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародна економіка», «Міжнародний маркетинг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри міжнародної економіки, 2015 р.

доцент кафедри міжнародної економіки, 2003 р.

кандидат економічних наук, 08.01.04 «Економічний неолібералізм в умовах трансформації господарських систем, 1998 р.

викладач політичної економії, економіст, Київський державний університет імені Тараса Шевченка, 1988 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу

професор кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2014 - 2019 рр.

доцент кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2004 – 2014 рр.

ст. викладач, а згодом доцент кафедри міжнародної економіки ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» МОН України,, 1998-2004 рр.

асистент кафедри політичної економії Донецького інституту радянської торгівлі, 1988 – 1997 рр.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність, 2017 р.

Грамота за високі професійні досягнення від Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, 2014 р.

Подяка Голови Київської міської державної адміністрації за вагомий внесок у виховну роботу зі студентами, 2001 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

онлайн - стажування в рамках проєкту Жан Моне «Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4,0». Тренінг «Стратегія розумної спеціалізації: досвід Естонії», 2021 р.

стажування на базі Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), 2020 р.

стажування на базі Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі,
2015 р.

підвищення кваліфікації в Головному управлінні державної служби України, Школа вищого корпусу державної служби, 2011 р.

підвищення кваліфікації в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів  Національної академії державного управління при Президентові України, 2011 р.

стажування на базі Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАН України, 2010 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член спеціалізованої вченої ради К 26.055.05 «Економічна теорія та історія економічної думки», з 2016 р. до цього часу

Член редакційної колегії наукового фахового журналу «Китаєзнавчі дослідження» (Інститут сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України, ГО "Українська асоціація китаєзнавців", ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»)  з 2018 р. до цього часу

ХОБІ подорожі, сучасна українська проза