Кафедра світової економіки

Ладиченко Катерина Іллівна

світової економіки

ЛАДИЧЕНКО КАТЕРИНА ІЛЛІВНА

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри світової економіки

e-mail: k.ladychenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ стратегічний міжнародний маркетинг; маркетинг відносин: регіональні інтеграційні процеси; зовнішня торгівля

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна економіка», «Креативна економіка», «Міжнародні відносини та світова політика», «Міжнародна торгівля у сфері робіт та послуг»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри міжнародної економіки, 2015 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема «Маркетинг відносин в управлінні підприємствами готельного господарства», 2010 р.

менеджер туристичної діяльності (ОС «магістр»), Київський національний торговельно-економічний університет, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2020 р. до цього часу

декан факультету міжнародної торгівлі і права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 – 2018 рр.

заступник декана факультету економіки, менеджменту і права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2015 – 2016 рр.

доцент кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2013 – 2016 рр.

старший викладач кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2010 – 2013 рр.

асистент кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України (до 01.09.2007 р. кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності), 2006 – 2010 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Загальна кількість праць становить понад 105, з них 54 наукових, у т.ч. розділи у 6 колективних монографіях кафедри та 7 підручниках.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2016 р.

Почесна грамота Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю та вагомі досягнення в професійній діяльності, 2016 р.

Грамота Міністерства освіти і науки України науковому керівнику перможця Всеукраїнського конкурсу  студентських нукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2009/2010 н.р. з напряму «Світове господарство та міжнародні економічні відносини», 2010 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

міжнародне стажування «Service Export Program Ukraine»  яке проводиться Інститутом маркетингу (Естонія) у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту України. - жовтень 2021 – липень 2022.

Програма ЄС ЕРАЗМУС+ Модуль Jean Monnet "European Integration of Ukraine in Industry 4.0" (611674-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE) 2021 р.

Міжнародне науково-освітнє стажування «Стратегія SMART – спеціалізацій. Досвід Естонії», науково-технічна організація Teadmus OU, 2021 р.

Онлайн тренінг для експертів з акредитації освітніх програм та членів галузевих експертних рад, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2020 р.

Тренінг для експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, 2019 р.

Проєкт «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС: переваги та недоліки для українського суспільства», 2016 р.

Цикл навчальних тренінгів за програмою «Підготовка викладачів у сфері європейської інтеграції в рамках Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної  інтеграції України на 2008 – 2011 рр.», Школа вищого корпусу державної служби та Українсько-Європейський дорадчий центр з питань законодавства, 2010 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Експерт з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, 2020 р. до цього часу

09.10.17 – 22.10.17 рр., викладання в рамках програми академічної мобільності «Еразмус+» в Університеті Гренобль Альпи, Франція (очна форма, сертифікат)

ХОБІ подорожі, фентезі, дитяча психологія