Кафедра світової економіки

Лежепьокова Вікторія Геннадіївна

світової економіки

ЛЕЖЕПЬОКОВА ВІКТОРІЯ ГЕННАДІЇВНА

кандидат економічних наук, доцентдоцент кафедри світової економіки

гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Міжнародний бізнес»

e-mail: v.lezhepokova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ окремі аспекти міжнародних економічних відносин,  стратегічне партнерство України в енергетичній сфері, міжнародний бізнес

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес», «Міжнародна виставкова діяльність»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, 2011 р.

кандидат економічних наук, 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством», тема дисертації: «Розвиток державного антикризового регулювання щодо санаційної реструктуризації електроенергетики», 2008 р.

магістр за спеціальністю «Облік і аудит», Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, 2002 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету, з 2015 р. до цього часу

доцент кафедри міжнародних економічних відносин Київського національного торговельно-економічного університету, 2016 - 2019 рр.

доцент кафедри менеджменту та адміністрування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2015 – 2016 рр.

виконуюча обов’язки завідувача кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2015 р.

доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2008 – 2015 рр.

старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2008 р.

асистент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 2006 - 2007 рр.

аудитор ТОВ «Аудиторська фірма «Аналітик-Аудит», 2002 – 2004 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ https://scholar.google.com.ua/citations?user=HoL5bBAAAAAJ&hl=uk

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

в 2020 році нагороджена почесною грамотою Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

стажування на ТОВ «Золота акція», м. Київ (тема: «Міжнародний бізнес»), 2018 р.

«Сертифікація викладачів дистанційного навчання e-Tutor», Університет економіки та права «КРОК», м. Київ, 2015 р.

ХОБІ заняття спортом (фітнес)

08.03.2021
остання редакція 31.05.2023