Кафедра світової економіки

Новак Олена Володимирівна

світової економіки

НОВАК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат економічних наук, доцент кафедри світової економіки

гарант освітньо-наукової програми 1 рівня вищої освіти «Міжнародна торгівля»

e-mail: o.novak@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Google Scholar
ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ європейські студії, міжнародна торгівля, міжнародний маркетинг, міжнародний менеджмент

ДИСЦИПЛІНИ «Європейська інтеграція», «Міжнародна торгівля», «Міжнародна економіка»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

Доцент кафедри світової економіки, Київський національний торговельно-економічний університет, 2020 р.

Заступник завідувача кафедри фінансів, обліку і оподаткування, ПВНЗ «Університет сучасних знань», 2014 р.

Доцент кафедри менеджменту, Донбаський державний технічний університет, 2014 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами», тема дисертації: «Організаційно-економічне забезпечення вдосконалення інноваційної діяльності будівельних підприємств», 2013 р.

ДОСВІД РОБОТИ

Доцент кафедри світової економіки, Державний торговельно-економічний університет, з 2020 р. до цього часу

Заступник завідувача кафедри фінансів, обліку і оподаткування, ПВНЗ «Університет сучасних знань», 2014 - 2020 рр.

Доцент кафедри менеджменту, Донбаський державний технічний університет, 2014 р.

Старший викладач кафедри менеджменту, Донбаський державний технічний університет, 2007-2014 рр.

Асистент кафедри менеджменту, Донбаський державний технічний університет, 2000 – 2007 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ загальна кількість наукових праць –  понад 72, в т.ч. розділи в учбових посібниках з грифом МОНУ - 2, публікації у виданнях Scopus, більше 15 статей у фахових виданнях, навчально-методичні розробки. Бере участь у багатьох держбюджетних і госпрозрахункових темах.

ХОБІ подорожі, йога, психологія

08.03.2021