Кафедра світової економіки

Федун Ігор Леонідович

світової економіки

ФЕДУН ІГОР ЛЕОНІДОВИЧ

доктор економічних наук, професор, професор кафедри світової економіки

гарант освітньої програми 2 рівня вищої освіти «Світова торгівля»

e-mail: i.fedun@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ResearcherID
ORCID

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ інноваційна й інвестиційно-інноваційна діяльність аграрної галузі України; економіка галузевих ринків, міжнародні економічні відносини

ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародна  економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна торгівля»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри світової економіки, 2021 р.

доктор економічних наук, 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством», тема дисертації: «Інноваційно-інвестиційна активність в АПВ: теорія, методологія, практика», 2014 р.

доцент кафедри податків і фіскальної політики, 2012 р.

кандидат економічних наук, 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством», тема дисертації: «Інноваційне забезпечення розвитку сільського господарства», 2008 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2019 р. до цього часу

професор кафедри міжнародної економіки Київського національного торговельно-економічного  університету, 2015-2019 рр.

доцент кафедри менеджменту ЗЕД  та логістики  Київського національного університету  харчових технологій МОН України, 2014 – 2015 рр.

науковий співробітник, відділу наукової стратегії ЗАТ «Інституту інноваційного провайдингу» НААН України, м. Київ 2014-2014 рр.

директор Кримського Інституту Тернопільського національного економічного університету МОН України, 2008 – 2010 рр.

доцент  кафедри податків і фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету МОН України, 2008 – 2012 рр.

викладач кафедри менеджменту Тернопільського національного економічного університету МОН України, 2001 – 2008 рр.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в науково-педагогічній діяльності, 2020 р.

Подяка Національного агенства кваліфікацій у соціальних мережах за участь в Міжнародному форумі «Людський капітал. Новий порядок денний», 2020 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Онлайн тренінг «THE CLOUD STORAGE SERVICE FOR THE ONLINE STUDYING ON THE EXAMPLE OF THE ZOOM PLATFORM», IESF (Poland), 2020 р.

Міжнародний форум «Людський капітал. Новий порядок денний», Національне агенство кваліфікацій у соціальних мережах, м.Київ, 2020 р.

Міжнародне науково-педагогічне стажування: Україно-Грецька програма з бізнес адміністрування при Технологічному освітньому інституті Західної Македонії, м.Козані, Греція,  2017 р.

Міжнародне науково-педагогічне стажування: Науково-дослідний інститут Міжнародної асоціації світової економіки і політики, м. Берлін, Німеччина, 2017 р.

Тренінг «European Union Innovation and Investment Development», Joint project of KNEV and Education, Audiovisual and Culture Executive Agency, 2015 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНГРЕС ВЧЕНИХ ЕКОНОМІСТІВ-АГРАРІЇВ» з 2015р. до цього часу

Член ГО « АКАДЕМІЯ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ» , академік зі спеціальності «Міжнародна економіка»  з 2016р. до цього часу

Член спеціалізованої вченої ради К 26.055.01, з 2015 р. до цього часу