Кафедра журналістики та реклами

Голік Оксана Василівна

журналістики та реклами

ГОЛІК ОКСАНА ВАСИЛІВНА

кандидат наук із соціальних комунікацій,
доцент доцент кафедри журналістики та реклами

e-mail: o.holik@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

особливості написання рекламних та PR-текстів, спічрайтинг, проблеми професійної етики рекламіста та фахівця зі зв’язків з громадськістю

ДИСЦИПЛІНИ

“Основи редагування”, “Копірайтинг”

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри маркетингу та реклами, 2015 р.
  • кандидат наук із соціальних комунікацій, 27.00.04 «Теорія та історія журналістики», тема дисертації: "Взаємокореляція та взаємозбагачення жанрів: новітні тенденції розвитку журналістської творчості", 2009 р.
  • магістр з журналістики (ОС «магістр»), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2006 р.
  • бакалавр з журналістики (ОС «бакалавр»), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2004 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) МОН України, 2018 р. до цього часу.
  • заступник декана факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно- економічного університету МОН України, 2016 р. до цього часу.
  • заступник декана факультету економіки, менеджменту і права Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2012 – 2016 рр.
  • доцент кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2011 – 2018 рр.
  • старший викладач кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно- економічного університету МОН України, 2010 – 2011 рр.
  • асистент кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2009 – 2010 рр.
  • кореспондент газети «Тавр&я», 2004 – 2006 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Human Personality in the Conditions of Media Being / Nezhyva Olga, Teslenko Natalia, Holik Oksana, Kamianetska Oksana, Fedun Igor, and Zinaida V. Smutchak // The Importance of New Technologies and Entrepreneurship in Business Development: In The Context of Economic Diversity in Developing Countries. The Impact of New Technologies and Entrepreneurship on Business Development / Editors Bahaaeddin Alareeni, Allam Hamdan, Islam Elgedawy (Turkey, on 18-19 July, 2020). – Р. 402–413.
  2. Голік О.В. Маніпулятивні ознаки оманливої реклами / О.В. Голік // Вісник КНУ імені Тараса Шевченка. – К., 2015. – № 22 (1). – С. 39–42.– (Серія «Журналістика»).
  3. Голік О.В. Особливості функціонування різних груп лексики в рекламній комунікації / О.В. Голік // Держава та регіони : наук.-виробн. журн. – 2016. – № 3 (27). – С. 160–164. – (Соціальні комунікації).
  4. Голік О. В. Реклама продуктів харчування: етичні аспекти контентного наповнення / О. В. Голік // Наукові записки Інституту журналістики. – 2016. – Т. 3 (64) (лип.–верес.). – С. 49–54.
  5. Голік О.В. Сучасні форми основного рекламного тексту / О.В. Голік // Держава та регіони : наук.-виробн. журн. – 2017. – № 3 (31). – С. 145–149. – (Соціальні комунікації).
  6. Голік О.В. Рекламна аргументація у рекламному заголовку / Голік О.В. // Інформаційне суспільство. – 2017. – Вип. 26 (лип.–груд.) – С. 38–43.
  7. Formation of an enterprise strategy based on marketing monitoring of consumer behaviour / Natalya Metelenko, Larysa Ivanenko, Ievgeniia Kyianytsia, Oksana Holik, Marianna Konopliannykova, Galyna Briukhanova // International Journal of Advanced Research in Engineering and Technology (IJARET) Volume 11, Issue 4, April 2020, pp. 464-476, Article ID: IJARET_11_04_043.
  8. Hryhorchuk T. Gastronomic tourism as an element of small town tourism branding / Taras Hryhorchuk, Halyna Aldankova, Oksana Holik // Tourism of the XXI century: Clobal challenges and civilization values : ІІ International scientific and practical conference (Kyiv, June 01, 2020). – Kyiv : KNUTE, 2020. – Р. 226–232.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота КНТЕУ за досягнення у науково-педагогічній роботі, найвищий результат в університетському рейтингу «Викладач очима студентів» за 2011-2012н.р. та з нагоди Дня працівника освіти (4 жовтня 2012р.)
  • Почесна грамота від Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (березень 2013 р.).
  • Подяка за особистий внесок у розвиток консумеризму в Україні (12-15 березня 2013 року)
  • Почесна грамота КНТЕУ за сумлінну і плідну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня (6 березня 2014р.)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• міжнародне стажування 1 червня- 30 липня 2021 (Wyzsza Szkola Biznesu - National Louis University, Nowy Sacz, Poland), програма "Distance education: innovative methods and digital technologies"
  • Тренінг «Стандарти недискримінаційної реклами за ознакою статі», організованого Всеукраїнською асоціацією маркетингу в партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Берта в Україні, 2011 р.
  • Перший Всеукраїнський фестиваль організаційної, економічної та практичної психології «Мудрість поколінь», 2013 р.
  • Програма стажування ТОВ НВФ «Студцентр» (Київська редакція журналу «Маркетинг і реклама»), 2014 р.
  • Програма стажування ТОВ НВФ «Студцентр» (Київська редакція журналу «Маркетинг і реклама»), 2019 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член групи забезпечення спеціальності 06 «Журналістика» спеціалізації «Реклама» ОС «магістр».

ХОБІ

волейбол, футбол, танці, в’язання