Кафедра журналістики та реклами

журналістики та реклами

МЕЛЬНИКОВИЧ ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

доктор економічних наук, професор
професор кафедри журналістики та реклами

гарант освітньо-професійної програми 2 рівня вищої освіти «Реклама»

e-mail: o.melnykovych@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

маркетинг підприємств рекламної галузі, маркетингові дослідження, маркетингові комунікації

ДИСЦИПЛІНИ

«Маркетингові дослідження в рекламі та зв’язках з громадськістю», «Рекламний бізнес», «Організація роботи рекламного та PR-агентства», «Маркетингові комунікації»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• професор кафедри маркетингу та реклами, 2015 р.

• доктор економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: " Маркетинг підприємств рекламної галузі", 2010 р.

• доцент кафедри маркетингу, 2003 р.

• кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: "Організація маркетингової діяльності підприємств на ринку меблів", 1997 р.

• товарознавець вищої кваліфікації, Київський торговельно-економічний інститут, 1989 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• професор кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) МОН України, з 2018 р. до цього часу.

• професор кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно- економічного університету МОН України, 2010-2018 рр.

• доцент кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно- економічного університету МОН України, 2000 – 2010 рр.

• старший викладач кафедри маркетингу Київського національного торговельно- економічного університету МОН України, 1997– 2000 рр.

• асистент кафедри організації і техніки торгівлі (у подальшому назва – кафедра маркетингу) Київського торговельно-економічного інституту МОН України, 1992 – 1997 рр.

• старший лаборант кафедри організації і техніки торгівлі Київського торговельно- економічного інституту МОН України, 1990 – 1992 рр.

• заст. зав. магазину Ленінського райгастрономторгу м. Києва, 1989-1990 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Понад 160 публікацій, з них підручників - 2, навчальних посібників – 4, монографій – 3, статей у наукових фахових виданнях – 42. Автор монографії "Рекламний бізнес: менеджмент маркетингу". Співавтор монографій «Соціально-етичний маркетинг» і «Зовнішня реклама», підручників з грифом МОН України «Маркетинг» та «Маркетингові дослідження», навчальних посібників з грифом МОН України «Маркетинг: ситуаційні вправи», «Маркетинг: методичні вказівки до ситуаційних вправ», «Аналіз ділових ситуацій», навчального посібника без грифу «Основи маркетингових досліджень ринку».

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну науково- педагогічну діяльність, 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Стажування в ТОВ «Нова медіа група», м. Київ (2023 р.)

• Стажування в ТОВ «Майбутнє будуємо разом», м. Київ (2017 р.)

• Стажування в рекламному агентстві «АІТІ», м. Київ (2012 р.)

• Стажування в університеті МакГілл, м. Монреаль, Канада (2006 р.),

• Тренінг та стажування за Президентською програмою «Українська ініціатива» в Німеччині (2005 р.),

• Тренінг та стажування за Президентською програмою «Українська ініціатива» у комерційній школі м. Мец, Франція (2002 р.).,

• Стажування за програмою TACIS в університетах м. Лафборо, м. Бірмінгем, Великобританія (1998 р.).

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Член редакційної колегії міжнародного наукового журналу «Товари і ринки» Київського національного торговельно-економічного університету з 2018 р. до цього часу.

• Запрошений рецензент статей наукового журналу «Вісник КНТЕУ» з 2018 р. до цього часу.

ХОБІ

подорожі, художня література, вивчення живопису, театр, квіти

1961
остання редакція 11.09.2023