Кафедра журналістики та реклами

журналістики та реклами

ЮСУПОВА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат економічних наук,
доцент кафедри журналістики та реклами

e-mail: o.yusupova@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

економічна вища освіта, освітній менеджмент, ефективність маркетингових комунікацій

ДИСЦИПЛІНИ

"Медіапланування"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат економічних наук, 08.00.04 "Економічна та управління підприємствами", тема дисертації: "Стимулювання продажів товарів підприємствами роздрібної торгівлі ", 2017 р.

• магістр з маркетингу, Київський національний торговельно-економічний університет, 2013 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) МОН України, з 2020 р. до цього часу.

• старший викладач кафедри журналістики та реклами Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018 – 2020 рр.

• асистент, старший викладач кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 20016 – 2018 рр.

• дизайнер ТОВ "Красива плитка", 2011-2013 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

1. Юсупова О. В. Значення стимулювання продажів в досягненні стратегічних цілей роздрібної торгівлі / О.М. Мельникович, О.В. Юсупова // Економіка розвитку. – 2015. – № 1 (73). – С.70-76.

2. Юсупова О. В. Ефект від стимулювання продажів: основні поняття і терміни / О. В. Юсупова // Маркетинг і менеджмент інновацій. – 2015. – № 2. – С.88-96. (Web of Science).

3. Юсупова О. В. Складні промоакції на підприємствах роздрібної торгівлі / О. В. Юсупова // Вісн. Київ. нац. ун-ту імені Тараса Шевченка. Економіка. – 2015. – № 11 (176). – С.43-49.

4. Юсупова О. В. Цінове стимулювання продажів непродовольчих товарів торговельними мережами України / О. В. Юсупова // Маркетинг і менеджмент інновацій. – 2016. – № 1. (Web of Science).

5. Мельникович О.М., Юсупова О. В. Благодійні акції – інструмент маркетингових комунікацій / О.Мельникович, О.Юсупова // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. – 2018. – №5.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю та з нагоди Дня факультету торгівлі та маркетингу, 2016 р.

• Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за особистий внесок в організацію наукових заходів та з нагоди Дня науки, 2017 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• "Штучний інтелект та майбутнє освіти", Міністерство цифрової трансформації України, 2023 р.

• "International events management logistics, contents and communication", University of Applied Sciences in Nysa, 2023.

• "Social Media Marketing: базовий курс викладача", Сумський державний університет, 2022 р.

• General English C1.1, Перший Кембриджський освітній центр, 2023 р.

• Вища школа педагогічної майстерності Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2018 р.

• Он-лайн курс Data Analysis and Statistical Inference by Duke University (Coursera), 2014 р.

• Он-лайн курс Principles of Microeconomics by the University of Pennsylvania (Coursera), 2013 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Заступниця декана ФТМ Державного торговельно-економічного університету, 2023 р.

• Відповідальна за набір на спеціальності 061 "Журналістика", 075 "Маркетинг" приймальної комісії Державного торговельно-економічного університету, 2019-2023 рр.

• Технічний секретар приймальної комісії Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2017-2019 рр.

ХОБІ

художня література, опера, комп’ютерні ігри

остання редакція 01.02.2024