Кафедра іноземної філології та перекладу

іноземної філології та перекладу

ГРЕБІННИК ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА

кандидат філологічних наук, доцент
доцент кафедри іноземної філології та перекладу

e-mail: l.grebinnyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

мовні контакти та запозичення, проблеми взаємодії мов, лінгвокультурні особливості німецької, російської та української мов, дидактика та методика мовної освіти

ДИСЦИПЛІНИ

«Іноземна мова (німецька)», «Друга іноземна мова (німецька)», «Практичний курс другої іноземної мови (німецької)»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доцент кафедри іноземних мов, 2011 р.

• кандидат філологічних наук, 10.02.02 «Російська мова», тема дисертації: "Німецькі запозичення у російській мові", 2007 р.

• вчитель російської та німецької мов і зарубіжної літератури (ОС «спеціаліст»), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2001 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2017 р. до цього часу.

• доцент кафедри германських і романських мов Київського національного лінгвістичного університету МОН України, 2011 – 2015 р.

• доцент кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2010 – 2011 р.

• старший викладач кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2008 – 2010 р.

• викладач кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2007 – 2008 р.

• асистент кафедри іноземних мов Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України, 2001 – 2004 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за сумлінну і плідну працю, 2019 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• навчально-методичні семінари та вебінари Goethe-Institut Ukraine в рамках підвищення кваліфікації викладачів німецької мови, 2017, 2018, 2019, 2020 рр.

• навчально-методичні вебінари Ernst Klett Sprachen GmbH з проблем дистанційного навчання, 2020 р.

• курс підвищення кваліфікації «Використання хмарних сервісів Microsoft в освітньому процесі» компанії «Майкрософт Україна», 2018 р.

• підвищення кваліфікації на кафедрі німецької мови ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана, 2018 р.

• короткострокове навчання в рамках Міжнародної наукової школи для молодих перекладачів при Російсько-таджицькому слов’янському університеті, м. Душанбе, 2010 р.

• 12-місячне наукове стажування за стипендіальною програмою при Ольденбурзькому університеті ім. Карла фон Осецького (Carl von Ossietzky Universität Oldenburg), Німеччина, м. Ольденбург, 2007-2008 рр.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• член приймальної комісії КНТЕУ

ХОБІ

сучасні інформаційно-комунікаційні технології, література, дизайн, подорожі