Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Всеукраїнський конкурс студентських наукових проектів

правового забезпечення безпеки бізнесу

9 квітня 2021 року студенти 2-го курсу факультету міжнародної торгівлі та права Білоусенко Таїсія та Михайличенко Владислав взяли участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Інтим у суспільно-політичному житті України та світу», що відбувся в Івано-Франківську. До складу журі конкурсу входили представник Національної поліції України, регіональний представник Уповноваженого з прав людини та інші поважні представники. Наукове керівництво студентськими проектами здійснювала доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Шведова Ганна Леонідівна.

За підсумками публічного захисту студенти отримали призові місця:

- Білоусенко Таїсія посіла ІІ місце за підготовку і захист наукового проекту на тему «Безпека дітей в Інтернеті»;

- Михайличенко Владислав посів ІІІ місце за підготовку і захист наукового проекту на тему «Кримінально-правові санкції за посягання на статеву свободу».

Переможці конкурсу отримали сертифікати та друковану версію колективної монографії авторів наукових проектів.

10.04.2021
Сонюк Ольга Василівна