Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

правового забезпечення безпеки бізнесу

Студентка 2-го курсу Факультету міжнародної торгівлі та права Стремецька Анастасія перемогла у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право» і посіла призове ІІІ місце. Роботу на конкурс підготовлено під науковим керівництвом доцента Шведової Ганни Леонідівни. Тема роботи «Соціально-правова сутність пенітенціарної пробації: вітчизняний досвід».

23 квітня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право». Конкурс проходив у Національному авіаційному університеті, учасники захищали свої наукові роботи в режимі відеоконференції.

Для участі у конкурсі цього року надійшло 67 робіт від представників різних закладів освіти. За підсумками їх попереднього рецензування до участі у фінальній частині було допущено 29 робіт.

Щиро вітаємо нашу студентку з перемогою!

25.04.2021
Сонюк Ольга Василівна