Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Симпозіум до Дня науки

правового забезпечення безпеки бізнесу

14 травня 2021 року учасники студентського наукового гуртка кафедри Юридичні студії правового забезпечення безпеки бізнесу»взяли участь у V Всеукраїнському науково-практичному симпозіумі: «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки», м. Івано-Франківськ. В режимі он-лайн перед учасниками виступили: доцент кафедри правового забезпечення безпеки бізнесу Шведова Ганна Леонідівна з доповіддю «Актуальні питання загальносоціального запобігання службовій злочинності в Україні», директор Науково-дослідного інституту імені Академіка Івана Луцького Університету Короля Данила Луцький Роман Петрович з доповіддю «Причини конституційно-правових конфліктів в системі політико-правових відносин на сучасному етапі українського державотворення», професор кафедри права Університету Короля Данила Андрусів Людмила Миколаївна з доповіддю «Оприлюднення нормативно-правових актів у монархії на прикладі Великої Британії», професор кафедри права Університету Короля Данила Гуменюк Тетяна Іванівна з доповіддю «Ключові аспекти розвитку теоретико-фундаментальних засад сучасної юридичної науки в Україні» та інші відомі науковці.

Участь у симпозіумі дозволила молодим науковцям ознайомитись та взяти участь в обговоренні останніх досягнень сучасної юридичної науки та краще опанувати методику апробації результатів наукових досліджень.

16.05.2021
Сонюк Ольга Василівна