Кафедра журналістики та реклами

Федоришина Катерина Олександрівна

журналістики та реклами

ФЕДОРИШИНА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

доктор філософії за спеціальністю 052 "Політологія" доцент кафедри журналістики та реклами

e-mail: k.fedoryshyna@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Політологія, політичний маркетинг, міжнародні відносини, міжнародна інформація, інформаційні війни.

ДИСЦИПЛІНИ

"Журналістика", "Кризові комунікації", "Інформаційні війни"

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• магістр з міжнародної інформації, перекладач (англійська) - Київський національний університет ім.Т.Шевченка, Інститут міжнародних відносин, 2005 р.

• бакалавр з міжнародних відносин - Київський національний університет ім.Т.Шевченка, Інститут міжнародних відносин, 2003 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• доцент кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) МОН України, з вересня 2023 р. до цього часу.
  • старший викладач кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) МОН України, січень 2021  – серпень 2020 рр.
  • викладач кафедри філософії, соціології та політології Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, січень 2020 – червень 2020 рр.
  • аспірант кафедри філософії, соціології та політології за спеціальністю «052 Політологія» Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, вересень 2016 – жовтень 2020 рр.
  • вільний журналіст, копірайтер, колумніст (спеціалізація: міжнародні відносини, зовнішня політика, міжнародна економіка, політичний маркетинг), 2016 р. - до цього часу.
  • оглядач, колумніст в «Экономические Известия» (спеціалізація: міжнародна політика, міжнародна економіка), грудень 2015 - січень 2016 рр.
  • оглядач, колумніст, редактор розділу «Світ» в «Delo.UA» (спеціалізація: міжнародна політика, міжнародна економіка), листопад 2013 р. – грудень 2015 р.
  • автор в «Дзеркало тижня» (розділ «Суспільство»), позаштатний оглядач в «Delo.UA» (розділ «Світ»), березень 2013 р. – листопад 2013 р.
  • керівник відділу зв’язків з громадськістю в ПАТ «Укрінбанк», червень 2011 р. – березень 2013 р.
  • редактор стрічки новин в «Журнал Статус» (розділ: міжнародний бізнес), квітень 2010 р. – червень 2011 р.
  • PR директор в агенції «KEY Communications», березень 2009 р. – січень 2010 р.
  • PR менеджер в «Karavan group», серпень – листопад 2008 р.
  • PR спеціаліст в «LG Electronics Ukraine», квітень 2007 р. – лютий 2008 р.
  • автор в «Журнал Експерт» (розділ: «Менеджмент та маркетинг», «Культура», авторський псевдонім – Катя Лін), жовтень 2006 р. – лютий 2007 р.
  • оглядач в «Журнал Комп&ньон» (розділ: «Компанії та ринки», авторський псевдонім – Катя Лін), березень 2005 р. – лютий 2007 р.
  • стажер-асистент в «Gfk-Ukraine», червень – серпень 2003 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

За посиланням

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Членкиня Міжнародної Асоціації Політичних Наук (International Political Science Association)
  • Блогер платформ Medium та Site.UA
  • Колумніст та вільний жуналіст
  • Письменниця в жанрі фентезі

ХОБІ

вокал, йога, письменництво, доказова психологія, соціально-культурна антропологія.

остання редакція 04.09.2023