Кафедра маркетингу

e-mail: k.yahelska@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

холістичний маркетинг, брендинг, реклама і PR, стратегії економічного розвитку.

ДИСЦИПЛІНИ

«Бренд-менеджмент», «Стратегічний маркетинг».

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доктор економічних наук, 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством. Тема дисертації «Теоретико-методологічні засади випереджаючого національного економічного розвитку», 2017 р.
  • вчене звання професора кафедри економіки, обліку і оподаткування, 2021 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Тема дисертації: «Організація управління та оцінка ефективності паблік рилейшнз підприємства», 2009 р.
  • економіст-менеджер, Донецький національний технічний університет, 2004 р.
  •  вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, української мови і літератури, Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов, 2004 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• Серпень 2022 р. по теперішній час – професор кафедри маркетингу Державного торговельно-економічного університету;
  • 2010 – 2022 – доцент, докторант, професор Донецького національного технічного університету;
  • 2005 – 2010 – викладач, старший викладач, доцент Донецького університету економіки і права;
  • 2004 – 2005 – викладач Артемівського навчально-консультативного пункту коледжу Національного авіаційного університету.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Загальна кількість публікацій – 137, з них: монографії – 13, в т.ч. 2 одноосібні, статті в закордонних виданнях та виданнях, які включені до міжнародних наукометричних баз – 11, статті у фахових виданнях України – 45, тези доповідей на конференціях різних рівнів – 66, навчальних посібників – 2.

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Подяка Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації (2021 р.);
  • Подяка Донецького національного технічного університету за наполегливу сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди святкування  95-річчя ДонНТУ (2016 р.);
  • Грамота за зайняте ІІІ місце за науковим напрямком «Економічні та соціогуманітарні науки» у конкурсі «Кращий молодий вчений ДонНТУ» (2011 р.)

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• 2020 - курси підвищення кваліфікації за програмою «Web-програмування. Розробка навчального курсу за допомогою Інтернет-технологій» (Україна, Навчально-науковий інститут післядипломної освіти Донецького національного технічного університету) (180 год.);
  • 2019 - стажування за науково-педагогічною програмою «Organization of the educational process, training programs, innovative technologies and scientific work» (Польща, Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University) (180 год.);
  • 2019 - педагогічний семінар Міжнародної бізнес-школи «21st Century teaching techniques» (Іспанія);
  • 2013 – курс «Менеджмент і адміністрування бізнес-структур» (Інститут післядипломної освіти Донецького національного технічного університету) (108 год.).

ХОБІ

Літературна творчість, версифікація.