Кафедра банківської справи
Кафедра банківської справи

банківської справи

Якщо ти креативний та амбітний, мрієш працювати у сфері, що швидко розвивається та базується на потужних найсучасніших технологіях – банківська справа для тебе! Професія «банкір» - завжди престижна і багатогранна! Вона дає можливості тримати руку «на пульсі» фінансового ринку та зробити приголомшливу кар'єру не тільки у банку, але й в різних фінансових структурах. Якщо саме таке майбутнє ти бачиш для себе - чекаємо тебе на факультеті фінансів та обліку ДТЕУ– найпрестижнішого економічного ВНЗ країни.

ОС Бакалавр БАНКІВСЬКИЙ БІЗНЕС

Інформпакет освітньої програми Банківський бізнес

Фінансовий посередник  – професія майбутнього, фахівці з якої можуть працевлаштуватися у банках, інститутах спільного інвестування, біржах, кредитних спілках, брокерських та дилерських компаніях, недержавних пенсійних фондах, ломбардах та інших фінансових установах! Жодна сфера економіки не може функціонувати без послуг фінансових посередників, кількість та розмаїття яких зростає день від дня. Оволодіти сучасними фінансовими інструментами та стати впевненим у завтрашньому дні можна, навчаючись  на факультеті фінансів та обліку ДТЕУ – найпрестижнішого економічного ВНЗ країни.

ОС Бакалавр Фінансовий бізнес

Англомовна програма ОС Бакалавр Фінансовий бізнес