Кафедра журналістики та реклами

журналістики та реклами

КОВІНЬКО МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

кандидат філологічних наук,
доцент кафедри журналістики та реклами

e-mail: m.kovinko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

копірайтинг і редагування, меметика, журналістика, компаративістика, авторська маска, теорія літератури

ДИСЦИПЛІНИ

«Інформаційні війни», «Копірайтинг», «Практичний курс бізнес-симуляції»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• кандидат філологічних наук, 10.01.05 – порівняльне літературознавство, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2017 р.
  • магістр з літературної творчості, філолог-дослідник, літературознавець, літературний працівник, викладач вищого навчального закладу, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2012 р.
  • бакалавр філології (літературної творчості, української мови і літератури), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2010 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• Доцент кафедри журналістики та реклами Державного торговельно-економічного університету, з 2024 р.
  • Відповідальний редактор наукових журналів, рецензент наукових статей у компанії «Наукові журнали», 2022–2024 рр.
  • Редактор видавництва «Генеза», 2018–2022 рр.
  • Учитель української мови та літератури НВК «Гуманітарна гімназія «Гармонія», м. Київ, 2017 р.
  • Копірайтер, коректор у компанії «ОПТИМУС ГРУП», 2014 р.
  • Копірайтер, коректор у компанії «Імекс-Бі», 2013 р.
  • Старший лаборант кафедри теорії літератури, компаративістики і літературної творчості Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2011–2012 р.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Учасник молодіжного волонтерського руху «Парасолька»

ХОБІ