Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

Профорієнтаційний захід для учнів 11 і 10 класів Фурсівського ліцею-гімназії.

іноземної філології та перекладу

3 квітня старший викладач кафедри іноземної філології та перекладу ДТЕУ Магден Оксана Григорівна та представник приймально комісії Марчук Наталія Богданівна провели профорієнтаційний захід для учнів 11 і 10 класів Фурсівського ліцею-гімназії. Школярі отримали вичерпну інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка у ДТЕУ, матеріально-технічну базу університету та особливості вступної кампанії 2024 року. Особливу увагу майбутніх випускників звернули на можливість навчання за спеціальністю «Філологія» та перспективи професії перекладача для економічної галузі.

Дякуємо директору школи Єжовій Тетяні Володимирівні, завучу Пешехоновій Оксані Вікторівні, класним керівникам Ярошенко Олені Миколаївні та Волик Людмилі Станіславівні за допомогу в організації зустрічі. Бажаємо абітурієнтам успіхів та чекаємо в стінах ДТЕУ.

остання редакція 17.04.2024