Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

Оголошеннявсі

Студентська наукова конференція з іноземної мови «Трансформаційні виклики у цифровому суспільстві»

іноземної філології та перекладу

Кафедра іноземної філології та перекладу,кафедра сучасних європейських мов 9 квітня 2024року провели Студентську наукову конференцію з іноземної мови «Трансформаційні виклики у цифровому суспільстві» у дистанційному форматі на платформі ZOOM.
Метою конференції було конструктивне обговорення іноземною мовою трансформаційних викликів у цифровому суспільстві.
Відповідно до мети, тематично конференція поділялася на три напрямки: економічний, педагогічний і лінгвістичний:
Секція 1. Глобалізаційні та економічні виклики у цифровому суспільстві
Секція 2. Мовна та міжкультурна комунікація в умовах цифровізації
Секція 3. Освіта і кар'єра у світлі цифрової трансформації: переосмислення та адаптація
За тематикою секцій студентами були написані тези та підготовлені доповіді.
Заслухали та обговорили 30 доповідей, серед яких слід відміти таких студентів:
Телендій Анна, Факультет торгівлі і маркетингу, ФТМ 3-3
The role of artificial intelligence in cross-culturalcommunication
Вовкотруб Вікторія, Факультет інформаційних технологій, ФІТ 2-3
Implementation of digital innovations in healthcare: new horizons for the education and careers of medical professionals
Розумець Яна, Факультет торгівлі і маркетингу, ФТМ 2-11
The problem of cyber security as a consequence of the globalization of the educational process in the digital space
Сбехат Жумана Німер, Факультет торгівлі і маркетингу, ФТМ 1-5
Unlocking the Power of English: The Global LanguagePhenomenon in the Digital Age,
Гетманенко Анастасія, Факультет торгівлі і маркетингу, ФТМ 2мз
Political communication and its system,
Піщана Олена, Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, ФРГТБ 1-17а, Digital etiquette underdevelopment of information technologies,
Каїка Інна, Факультет торгівлі і маркетингу, ФТМ 2-2
A new approach to creating texts: multimodality inmodern mass media discourse,
Маслій Анастасія, Факультет Економіки Менеджменту та Психології, ФЕМП 1-16
Social networks as a tool of interculturalcommunication,
Проведена конференція надала студентам різних спеціальностей можливість продовжити удосконалення академічної культури, сприяти вивченню нових ідей та досліджень у різних галузях знань, розвивати навички публічного виступу та комунікації, зміцнювати студентське співтовариство та будувати мережу професійних контактів. Крім того, виступ на конференції допомагає студентам розвинути свій інтелектуальний потенціал, а також збагатити свій досвід участі в наукових дискусіях та практичних дослідженнях.
Дякуємо всім учасникам!!!

остання редакція 17.04.2024