Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

День вступника

іноземної філології та перекладу

6 квітня ДТЕУ знову вітав своїх потенційних абітурієнтів на дні вступника. Усі зацікавлені у якісній вищій освіті мали нагоду познайомитися з його інфраструктурою та були дуже захоплені його неперевершеними потужностями. Під час екскурсій юнакам були показані аудиторії, бібліотека, їдальні та гуртожитки університету.
Доцент кафедри іноземної філології та перекладу Білоус Н.П. провела індивідуальний День вступника. Гості відвідали цікаві майтер-класи, ознайомилися з інформацією про умови вступної кампанії 2024, отримали позитивні враження та емоції від університету. Знайомство з університетом залишило тільки гарні емоції в усіх відвідувачів.

остання редакція 17.04.2024