Кафедра іноземної філології та перекладу
Кафедра іноземної філології та перекладу

Оголошеннявсі

іноземної філології та перекладу

Незламний Харків не тільки продовжує жити і працювати,а й веде активну наукову діяльність,обʼєднуючи теоретиків і практиків,науковців і викладачів з питань дистанційного навчання.
11-12 квітня 2024р. відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційне навчання-старт із сьогодення в майбутнє» у Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна, участь в якій взяла викладач кафедри іноземної філології та перекладу О.Л. Журкова.

Конференція внесена до Переліку проведення міжнародних,всеукраїнських наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки МОНУ на 2024р.
Плей-лист доповідей,презентацій,майстер-класів можна знайти за посиланням на каналі конференції

остання редакція 24.04.2024