logo
Кафедра економічної теорії та конкурентної політики
Кафедра економічної теорії та конкурентної політики
logo
Кафедра економічної теорії та конкурентної політики
img

Головна сторiнка

економічної теорії та конкурентної політики

Сторінки кафедри у Facebook та Instagram Google Академiя.

Адреса електронної пошти: etcp@knute.edu.ua


Кафедра економічної теорії та конкурентної політики є однією з базових кафедр університету. Вже понад 50 років вона забезпечує фундаментальну економіко-теоретичну підготовку студентів на всіх факультетах та спеціальностях ДТЕУ. Високопрофесійні викладачі кафедри отримали визнання не лише у межах університету та країни, але й закордоном, зокрема в Європейському Союзі. Кафедра відома серед фахівців своїми підручниками та науково-методичними розробками з таких дисциплін, як: "Економічна теорія", "Макроекономіка", "Мікроекономіка" та ін. Викладачі кафедри відомі своїми монографіями, публікуються як у визнаних вітчизняних журналах, так й у наукових міжнародних виданнях.

При кафедрі діє аспірантура та докторантура, постійно працюють наукові студентські гуртки.

Освітній процес забезпечують 10 викладачів, у т.ч.: 4 професори, 5 доцентів, 1 ст.викладач. 100% викладацького складу кафедри мають наукові ступені докторів і кандидатів наук.

Кафедра готує фахівців за освітніми програмами:

1.

Економіка (спеціальність 051 "Економіка", ОС молодший бакалавр);

2.

Економіка галузевих ринків (спеціальність 051 "Економіка", ОС бакалавр, магістр);

3.

Менеджмент антимонопольної діяльності (спеціальність 073 "Менеджмент", ОС бакалавр, магістр);

4.

Економіка (спеціальність 051 "Економіка" ОС доктор філософії).

1. Економіка (спеціальність 051 "Економіка", ОС молодший бакалавр)


Особливості програми: підготовка фахівців-економістів початкового рівня, що здатні до аналізу економічних процесів та явищ; підготовка до успішного засвоєння програм вищих ступенів освіти.


Посади: на підприємствах різних форм власності, в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських організаціях на посадах фахівців, функціональні обов’язки яких стосуються виконання типових економічних задач, виконання підготовчих робіт та допоміжних функцій у ході аналізу економічних процесів та явищ як основи прийняття господарських рішень.


Детально інформацію по спеціальності "Економіка"можна переглянути у Інформаційному пакеті:


2. Економіка галузевих ринків (спеціальність 051 "Економіка", ОС  бакалавр, магістр)

Особливості програми. Поглиблене вивчення системи організації товарних й галузевих ринків, стратегій поведінки ринкових гравців. Орієнтація на вимоги замовників кадрів в особі підприємств та галузевих органів державної влади. Залучення відомих фахівців у сфері галузевої політики до навчального процесу.

Посади: ринковий аналітик; інспектор; економіст; економічний радник; економіст- аналітик; консультант з економічних питань; економіст з праці; економіст по плануванню галузевих виробництва; спеціаліст з бюджетного планування; фахівець з питань ціноутворення; начальник планово-економічного відділу; керівник підприємства; спеціаліст зі стратегічного планування; консультант з ефективності підприємництва тощо.


Детально інформацію по спеціалізації можна переглянути у Інформаційному пакеті:  

«Економіка галузевих ринків» освітній ступінь «бакалавр».

.

.

3. Менеджмент антимонопольної діяльності (спеціальність 073 "Менеджмент", ОС бакалавр, магістр)

Особливості програми. Орієнтація на вимоги замовників кадрів в особі підприємств та органів державної влади, насамперед Антимонопольного комітету України. Залучення відомих фахівців у сфері конкурентної політики до навчального процесу.

Посади: експерт-аналітик, консультант з питань управлінської діяльності, державний інспектор, інспектор-експерт з фінансової роботи, викладач, економіст, провідний і старший спеціаліст з управління в сфері економічної конкуренції, провідний спеціаліст відділу досліджень і розслідувань, науковий співробітник.

Кращі випускники: Свириденко Юлія  Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України, 

Нечитайло Ольга  - Державний уповноважений Антимонопольного комітету України,

Славінський Василь - директор Ukraine-Poland HUB,

Руденко Тетяна  - Координатор з моніторингу медичних закупівель у DOZORRO, адвокат.

Детально інформацію по спеціалізації можна переглянути у Інформаційному пакеті: «Менеджмент антимонопольної діяльності» освітній ступінь «бакалавр».

Детально інформацію по спеціалізації можна переглянути у Інформаційному пакеті: «Менеджмент антимонопольної діяльності» освітній ступінь «магістр».


4. Економіка (спеціальність 051 "Економіка" ОС доктор філософії)

16.06.2013
chronon
14302
остання редакція 02.06.2023
41046