logo
Кафедра журналістики та реклами
Кафедра журналістики та реклами
logo
Кафедра журналістики та реклами
img

Відгуки випускників

журналістики та реклами

Сергійчук Неля Вікторівна
Conference Producer, Allan Lloyds Group, Bratislava

«Я завжди з гордістю розповідаю, що я випускниця КНТЕУ! Університет допоміг розвинути мої організаційні здібності, що стало для мене основою у моїй кар’єрі. Я змогла поєднати свої дві спеціальності: зв’язки з громадськістю та філологію, яку я теж здобула в КНТЕУ. Крім того, надзвичайно важливим подарунком для мене назавжди залишаться друзі, яких я зустріла під час навчання.»

Зюзь Дар'я Сергіївна
Senior Account Manager, OSDirect

«Саме за період навчання в університеті формується особистість людини. В певний момент, через велику кількість інформації, людей навколо, ми починаємо «відсіювати» зайве, а для себе залишати тільки найголовніше. Дуже важливо, щоб в цей момент нас оточували люди, які допоможуть сформувати ту саму особистість з якою ми йдемо по життю. Безмежно вдячна викладачам кафедри журналістики та реклами за найкращі роки, безцінні знання та самовіддачу.»

Анна Ярмоченко
Експерт з реклами та PR, Suzuki (ДП «Авто Інтернешнл»)

«Студентські роки завжди згадую з задоволенням, і не тільки завдяки друзям і вечіркам – процес навчання для мене особисто приносив задоволення. КНТЕУ я і досі асоціюю з іноземними ЗВО, де є всі умови для комфортного здобуття якісної освіти. Процес навчання був складним – багато завдань, різноманітність предметів, вимогливі викладачі. Проте сьогодні я вдячна за ті вимоги, бо виявилось, що працювати ні трохи не легше. Навпаки, університет дав хорошу підготовку до робочих буднів, як в плані знань, так і в плані психологічної витримки. Я точно знала з першого курсу, що планую працювати за спеціальністю, тому вже після третього курсу почала працювати і здобувати практичні знання. Не зважаючи на це вдалось закінчити останні 3 роки навчання на стаціонарі, бо можна знайти компроміс з викладачами і все встигнути. Сьогодні з задоволенням повертаюсь в університет читати лекції для студентів – це ще один важливий плюс, який є для студентів. Важливо, коли на пари запрошують практикуючих спеціалістів поділитись робочим досвідом, розповісти, як теорію використовують на практиці. Як на мене, такі заняття надихають і дають корисні знання, можливість подивитись на так звану «внутрішню кухню» великих проектів.»

Дмитревич Тетяна Олександрівна
Concept manager, TWIGA Ukraine

«Навчання в університеті дало основу, з якою є можливість рухатись і почати працювати в рекламній сфері.
Найкраще запам’ятовувались пари, де були проекти протягом всього курсу, бо під час розробки проекту по етапам я поглиблювалась в предмет і розбирала його детально.
Обов’язково брати участь у фестивалях!!! Важливо бачити конкурентів. Це допомагає в майбутньому зрозуміти, які на ринку є люди, і з ким будеш «змагатись» за місце в омріяному офісі. Знаю, що є проблема, що мало хто проявляє бажання брати участь, тому викладачам варто створити програму лояльності для студентів, вони ж нас цього вчать. Чому ж не використати дану програму і на студентах?»

06.11.2018
42499
7176
остання редакція 04.02.2021
42499