Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Пашорін Валерій Іванович

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

ПАШОРІН ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ

кандидат технічних  наук, професор

e-mail: vpashorin@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

Publons (ResearcherID)

ResearchGate

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ безпека інформаційних систем, операційні системи, комп'ютерні мережі
ДИСЦИПЛІНИ «Безпека інформаційних систем і мереж», «Безпека інтернет-ресурсів» та «Методи і засоби захисту інформації в комп'ютерних системах»
АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

професор кафедри бойового застосування та навігації, 2000 р.

кандидат технічних наук, спеціальна,1987 р.

інженер-електромеханік (ОС «спеціаліст», спеціальність «Озброєння пілотованих літальних апаратів»), Київське вище воєнне авіаційне інженерне училище, 1979 р.

ДОСВІД РОБОТИ

професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2017 р. до цього часу

професор кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2008 – 2010 рр.

службу в лавах Збройних Сил 1974-2003 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ
Статті у фвхових виданнях
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Центр сертифікаційного навчання «ПРОКОМ» (м. Київ, сертифікати по різним модулях «1С: Підприємство» в 2017 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Постійно підтримує та налагоджує партнерські контакти з державними, громадськими організаціями та установами України в сфері ІТ-технологій

ХОБІ

читання