Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Керівництво секцією на міжнародній науковій конференції «Management Dilemmas-2017» у Варшаві

цифрової економіки та системного аналізу

.У рамках діючої Угоди про співробітництво та науковий обмін між Європейським університетом інформатики та економіки у Варшаві та Київським національним торговельно-економічним університетом, завідувач кафедри економічної кібернетики проф. Роскладка А. А. прийняв очну участь і виступив керівником секції Міжнародної наукової конференції «Management Dilemmas-2017», яка проходила 22-23 червня 2017 року у м. Варшаві.

Завідувач кафедри економічної кібернетики проф. Роскладка А. А. виступив із науковою доповіддю  «Expert system of forecasting, quantification and price adjustment for a tourism product» на пленарному засіданні цієї конференції.

16.06.2017
остання редакція 10.03.2021