Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Міжнародне стажування завідувача кафедри економічної кібернетики А. А. Роскладки

цифрової економіки та системного аналізу

.У рамках діючої Угоди про співробітництво та науковий обмін між Європейським університетом інформатики та економіки у Варшаві та Київським національним торговельно-економічним університетом, завідувач кафедри економічної кібернетики проф. Роскладка А. А. з 10 по 24 травня 2017 року пройшов очне міжнародне стажування за програмою «Functioning of the scientific and educational processes at the university». У ході стажування було проведено лекції англійською мовою для польських студентів за темами: «Mathematical modelling in the scientific researches», «The forecasting of social and economic processes», «Economic risk and methods of it calculation»; обговорено зі студентами актуальні проблеми економіки в Україні та Польщі; прийнято участь у роботі комісій із захисту випускних кваліфікаційних робіт.

Текст сертифікату за посиланням.

26.07.2017
остання редакція 10.03.2021