Кафедра цифрової економіки та системного аналізу
Кафедра цифрової економіки та системного аналізу

Відкриття нових комп’ютерних лабораторій

цифрової економіки та системного аналізу

Новий 2020-2021 навчальний рік розпочався знаменною подією – відкриттям 4 нових комп’ютерних аудиторій, серед яких «Лабораторія машинного навчання» (Б-521), «Лабораторія цифрової економіки» (Б-522), «Лабораторія бізнес-аналітики» (Б-523).

Такий важливий крок зумовлений тим, що навчання та майбутня фахова діяльність студентів, які навчаються за освітніми програмами «Цифрова економіка», «Системний аналіз», «Інформаційні технології та бізнес-аналітика (Data Science)» пов’язана з професійним використанням інформаційних технологій в галузі економіки та аналітики Big Data і підвищеними вимогами до апаратного та програмного забезпечення, яке використовується у навчальному процесі і наукових дослідженнях кафедри цифрової економіки та системного аналізу.

остання редакція 10.03.2021