Кафедра економіки та фінансів підприємства

e-mail: i.vavdijchyk@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

ORCID
СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ економіка торгівлі, економіка підприємства, інвестиційний менеджмент

ДИСЦИПЛІНИ «Економіка торгівлі», «Економіка підприємства», «Фінансовий менеджмент»«, «Біржова діяльність»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, 2019 р.

кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: «Управління товарними ресурсами підприємства роздрібної торгівлі», 2015 р.

економіст-організатор (ОС «спеціаліст»), Київський національний торговельно-економічний університет, 1994 р.

ДОСВІД РОБОТИ

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України з 2018 р. до цього часу

старший викладач кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 2016 – 2017 рр.

асистент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, 1995 – 2016 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ СПИСОК

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Почесна грамота Київського національного торговельно-економічного університету МОН України вагомий внесок у підготовку фахівців, розбудову і впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання  2016 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Програма стажування «Сучасний університет в системі європейської освіти: методи навчання, науково-педагогічний розвиток», Higher School of Social and Economic in Przeworsk (Польща), 2019 р.

Програма стажування «Інвестиційна діяльність підприємства», ТОВ «Крос-Мікро» (Україна), 2015 р.

ХОБІ наукова література

остання редакція 08.10.2023